jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۸۷۶۲   ۱۶ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیرعامل سازمان فرهنگی شهرداری قزوین گفت: ششمین جشنواره ملی و بین‌المللی بازی و اسباب‌بازی به عنوان بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی از دوم تا دهم فروردین در سرای سعدالسلطنه قزوین برگزار می‌شود.

سعید وزیری‌نژاد افزود: در پنج دوره گذشته این رویداد مهم با استقبال خوب مردم و خانواده‌ها روبه‌رو شده و نظرسنجی‌ها بیانگر آن است که هر سال استقبال عمومی بویژه کودکان رو به افزایش بوده است. به گفته وی در جشنواره امسال، اسباب‌بازی‌های 31 استان کشور در بخش داخلی و در حوزه بین‌الملل نیز عروسک و اسباب‌بازی 30 کشور دنیا عرضه خواهد شد./ مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر