jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۸۶۴۹   ۱۶ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه خوزستان نیازمند نگاه ویژه‌ است گفت:‌ با وجود اینکه در حوزه سلامت خوب کار شده است، اما تا وضعیت مطلوب هنوز فاصله وجود دارد.

به گزارش فارس، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه در طرح تحول سلامت در خوزستان کارهای بزرگی شده شده است، اظهار کرد: خوزستان نیازمند نگاه ویژه‌ای است چرا که این استان با سایر مکان‌های کشور متفاوت است.

وی عنوان کرد: ستاد اجرای فرمان امام با توجه به اینکه در حوزه سلامت وظیفه ورود مستقیم را ندارد، اما در این زمینه ورود کرده است و ما از آنها تشکر می‌کنیم.

وزیر بهداشت و درمان گفت: انتظار ما رسیدگی و کمک به محرومان و مستضعفان بویژه مردم استان خوزستان که همه چیز خود را برای کشور و انقلاب دادند، است.

قاضی‌زاده هاشمی متذکر شد: با وجود اینکه در حوزه سلامت خوب کار شده است، اما تا وضعیت مطلوب هنوز فاصله وجود دارد.

وی بیان کرد: فاضلاب از مسائل مهم استان خوزستان است که مردم با آن دچار مشکل شده‌اند، در خرمشهر که پس از جنگ تحمیلی دوباره ساخته شد، این مشکل وجود دارد.

وزیر بهداشت و درمان با اشاره به بحث ریزگردها گفت: بحث ریزگردها برای مردم استان خوزستان به مصیبت روزمره تبدیل شده و با وجود آن تعداد بیماران افزایش یافته است.وی با تاکید بر اینکه شیوع بیماری‌های تنفسی شبیه به آسم به وجود آمده است، تاکید کرد: خوشبختانه با استفاده از علم و تجربه و هرس گیاهان، باعث شد که شمار بیماران کاهش یابد.

قاضی‌زاده هاشمی افزود: بر همین اساس و با توجه به اعتبارات استانی، تلاش ما این است که بیشترین اعتبارات را به استان‌های خوزستان، ایلام، خراسان جنوبی و سیستان‌و‌بلوچستان اختصاص دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر