سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: مثل همیشه با در نظر گرفتن گزارشاتی که از شرایط بازیکنان و همین طور اطلاعاتی که از باشگاه ها در اختیار داریم، بهترین بازیکنانی که ما به آنها اعتقاد داریم را دعوت خواهیم کرد.
کد خبر: ۱۰۰۸۲۱۷
کی روش: 28 اسفند لیست نهایی تیم ملی اعلام می شود

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال در آستانه بازی‌های تیم ملی فوتبال کشورمان با تیم‌های قطر و چین و آمادگی بازیکنان و شرایط آنها گفت: در هفته‌های اخیر سیر تکاملی بازیکنانمان را مشاهده کرده و سعی بر این شد که حداکثر اطلاعات جمع آوری و در نهایت تصمیمات لازمه گرفته شود. این یکی از تکالیف متداول کادر ما، از جمله سرمربی تیم ملی است. در واقع پس از بررسی های مختلف از سوی کادر فنی به این نتیجه رسیدیم که شرایط بازیکنان در زمان حاضر مناسب است.

وی در ادامه در خصوص لیست اسامی بازیکنان در بازیهای مقابل قطر و چین بیان کرد: مثل همیشه با در نظر گرفتن گزارشاتی که از شرایط بازیکنان و همین طور اطلاعاتی که از باشگاه ها در اختیار داریم، بهترین بازیکنانی را که ما به آنها اعتقاد داریم و در شرایط بهتری برای خدمت به تیم ملی فوتبال ایران هستند، دعوت خواهیم کرد. طبق روند همیشگی یک لیست آماده باش را دو هفته قبل از اولین بازی خواهیم داشت و اعلام اسامی نهایی در تاریخ ٢٨ اسفند انجام خواهد شد.

کی روش در ادامه درباره اینکه تیم ملی ایران خود را چگونه آماده این بازی‌ها خواهد کرد، گفت: برنامه ها و پیش‌بینی های لازم، طبق خواسته های فدراسیون فوتبال ایران در حال پیگیری و انجام است و ما با در نظر گرفتن داشته هایمان بهترین ها را خواهیم داشت.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا این دو بازی سرنوشت ساز خواهند بود، گفت: مطمئنم که دو بازی ما مقابل قطر و چین نقش بسزایی در مسیر صعود به جام جهانی خواهند داشت، ولی نباید فراموش کنیم که تمامی بازیها از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها