jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۰۲۷۵۰ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۲:۱۷

«اندرو پازدر» گزینه موردنظر ترامپ برای تصدی وزارت کار آمریکا در پی افشای رسوایی های گذشته خود از شرکت در جلسه تأیید مجلس سنا خودداری کرد.

نامزد «ترامپ» برای تصدی وزارت کار کناره گیری کرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از راشاتودی، «اندرو پازدر» گزینه موردنظر ترامپ برای تصدی وزارت کار آمریکا در پی افشای رسوایی های گذشته خود از شرکت در جلسه تأیید مجلس سنا خودداری کرد.

وی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: «با آنکه در دولت [ترامپ] خدمت نخواهم کرد، از رئیس جمهور و تیم بسیار شایسته و واجد صلاحیت وی حمایت می کنم».

بنا بر گزارش سی اِن اِن، چهارتن از سناتورهای جمهوریخواه آمریکا اعلام کردند که به پازدر رأی نخواهند داد و هشت سناتور دیگر نیز از احتمال دادن رأی منفی به این نامزد موردنظر ترامپ سخن گفتند.

گفتنی است همانگونه که در جلسه تأیید «بتسی داووس» وزیر جدید آموزش آمریکا اتفاق افتاد؛ در صورتی که بیش از دوتن از سناتورهای جمهوریخواه از دادن رأی موافق به نامزدهای موردنظر ترامپ امتناع کنند، آن نامزد شانسی برای کسب رأی اعتماد نخواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر