نوانما - اخبار - جدیدترین اخبار ایران و جهان خبرگزاری جام جم

اخبار

اخبار 20:30 بیست و چهارم بهمن 95

مشکلات ریزگردهای هوا،بازداشت 2 متهم از آتش‌آسوزی پلاسکو،دربی پایتخت،سرنوشت معادن کشف شده کشور،آزمایش موشکی کره شمالی و مستند انتظار به حق مردم از عناوین بخش خبری ساعت 20:30 بود.

اخبار 20:30 بیست و دوم بهمن ماه 95

راهپیمایی پرشور 22 بهمن،گزارش مردمی از راهپیمایی 22 بهمن،حضور گسترده مردم ایران از نگاه خبرنگاران خارجی،هشدار جدی به آمریکایی‌ها،خطیب نماز جمعه تهران،دستگیری گروهی از داعش در تهران و تعهد آمریکا برای اجرای برجام از عناوین مهم بخش خبری 20:30 بود.

اخبار 20:30 هجدهم بهمن 95

واردات بی رویه روغن پالم،برخورد با قاچاقچیان،تکرار ادعاهای ضد ایرانی،گاز گرفتگی در کلاس درس،جشنواره برفی در ژاپن و مجموعه مستند زیان دیده از عناوین بخش خبری ساعت 20:30 بود.

گزیده خبر 20:30 مورخ 15 بهمن 95

کولاک و بهمن در جاده‌های شمالی،برف در مناطق گرمسیر و جنوبی،توزیع بسته حمایت غذایی،تحریم جدید علیه ایران،درگذشت حسن جوهرچی،عملیات تروریستی در موزه لوور و سخنرانی ماندگار امام خمینی از عناوین اصلی بخش خبری ساعت 20:30 بود.

اخبار 20:30 دهم بهمن 95

جمله عیدی کارکنان دولت،اعتراضات به تصمیم ترامپ،وام ازدواج و آب و هوای کشور از عناوین اصلی بخش خبری ساعت 20:30 بود.

اخبار 20:30 ششم بهمن 95

پیدا شدن آتش‌نشان شهید پلاسکو،ادامه آواربرداری ساختمان پلاسکو،مطابق نبودن دخل و خرج 96،وزرا در جمع خبرنگاران،اجرای طرح مکنا در ناجا و آغاز اقدامات نژاد پرستانه ترامپ از عناوین اصلی بخش خبری 20:30 بود.

اخبار 20:30 دوشنبه 4 بهمن

حادثه ساختمان پلاسکو،نشست خبری رئیس کل بیمه مرکزی،عملکرد دولت،جرایم اقتصادی،مبارزه با مفسدان اقتصادی،نشست آستانه و مستند آفتاب نهان از عناوین اصلی بخش خبری 20:30 بود

اخبار 20:30 سوم بهمن 95

آواربرداری پلاسکو،بخشودگی مالیات کسبه پلاسکو تا پایان سال 94،ممنوعیت افزایش قیمت حامل‌های انرژی،ابلاغ حکم اعدام بابک زنجانی،سخنگوی قوه قضاییه و تظاهرات ضد ترامپ از عناوین اصلی بخش خبری ساعت 20:30 بود.

اخبار 20:30 دوم بهمن 95

حادثه ساختمان پلاسکو،بازنشستگی پیش از موعد بانوان،نشست آستانه وتظاهرات اعتراضی در آمریکا از عناوین اصلی بخش خبری ساعت 20:30 بود .

اخبار 20:30 اول بهمن 95

آخرین خبرها از ساختمان ویران شده پلاسکو،پیام تسلیت مقامات کشورهای جهان به حادثه پلاسکو،روند آواربرداری ساختمان پلاسکو،توصیه رهبر انقلاب به دانشجویان ایرانی در اروپا و ورود دونالد ترامپ به کاخ سفید از عناوین اصلی بخش خبری ساعت 20:30 بود.

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر