حتما این تصاویر را نگاه کنید؛

عجیب ترین و خارق العاده ترین نقاط کره زمین

در این گزارش عجیب ترین و خارق العاده ترین مکانها در روی کره زمین را می بینیم:
کد خبر: ۹۹۹۷۲۲
عجیب ترین و خارق العاده ترین نقاط کره زمین

به گزارش جام جم انلاین به نقل از راف گاید، جزیره گربه ها در ژاپن ، دریای خال خالی و ... از جمله مکانهای فوق العاده عجیب در روه کره زمین است که با هم در این گزارش می بینیم :

دریاچه خال خالی در بریتیش کلمبیا کانادا که در تابستان آب آن تبخیر می شود و برای مردم بومی مقدس است


جاده غول پیکر در ایرلند شمالی که در شصت میلیون سال پیش پس از فوران آتشفشان بوجود آمده است .


گودال خمیازه اورگان در ایالات متحده


کاخ پنبه در جنوب غربی ترکیه که به عنوان میراث جهانی ثبت شده است


دریاچه هیلیر در استرالیای غربی که صورتی رنگ است که برخی از دانشمندان شوری زیاد از علت آن می دانند


باداب سورت در ایران که یک پدیده باورنکردنی است .این چشمه‌ها در بلندای ۱۸۴۱ متری از تراز دریا جای دارند، در ایران بی‌نظیر هستند.


کوه تیانزی در چین


خطوط نازکا مجموعه‌ای از خطوطی است که در صحرای نازکا، یک دشت بایر واقع شده. این دشت ۸۰ کیلومتر بین شهرهای نازکا و پالیا در پرو کشیده شده.


مثلث برمودا در اقیانوس اطلس شمالی که مثلث شیطان نام داردجزیره Socotra در یمن، که گیاهان و درختان این مکان در هیچ جای دیگر جهان یافت نمی شود


دستی در کویر شیلی که یک مجسمه ساز شیلی در جنوب شهرستان آنتوفاگاستا آن را ساخته است .


تپه های شکلاتی در جزیره فیلیپن


ساحل سرخ در پانجین چیندر کشور لائوس دشتی وجود دارد که از کوزه های سنگی عجیبی پوشیده شده؛ قدمت این کوزه های سنگی به 500 سال پیش از میلاد مسیح بر می گردد..
دره جن در پارک ایالتی، یوتا، ایالات متحده،یکی از عجیب ترین مکان های یوتا، ایالات متحده، دره گوبلین بین شهرهای گرین ریور و هنکسویل است.


کوچه استخوان نهنگ در سیبریساحل شیشه ای در کالیفرنیادخمه های دلهره آور شهر پاریس که قدمتشان به قرن هجدهم میلادی می رسد، به عنوان گورستان زیر زمینی پاریس شناخته می شود .


چشمه آب گرم پرواز (Fly Geyser) واقع در ایالت نوادا در آمریکا، یکی از جاذبه های کمتر شناخته شده است. این آبگرم در نزدیکی لبه مخزن پرواز قرار دارد و ارتفاع آن تنها ۱٫۵۲۵ متر است و اگر ارتفاع آن را با تپه ای که روی آن نشسته حساب کنیم، ۳٫۶۶ متر خواهد بود.


جزیزه گربه ها در ژاپن؛افزایش زادو ولد گربه های گرسنه در یکی از جزایر ژاپن به نام آئوشیما،تبدیل به یکی از جاذبه های گردشگری این جزیره شده است.ساکنان آن بخاطر وجود موش های مزاحم گربه هایی را در محل زندگی خود رها کردند اکنون با اینکه جمعیت موش ها رو به کاهش بوده اما افزایش زادو ولد گربه های گرسنه معضلی بزرگ برای ساکنان این جزیره شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها