jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۹۸۰۱۶   ۱۶ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۵:۵۰

در هیچ جای دنیا هوادار به اعضای هیئت مدیره بی احترامی نمی کند.

معینی: هوادار نمی گذارد آب خوش از گلویمان پائین رود

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از رادیو ورزش؛ مسعود معینی، عضو هیئت رئیسه باشگاه استقلال پیرامون ارزیابی فنی این تیم بیان کرد: یکی دو سال است که فوتبال ما در حال دگرگونی است و در حوزه مربیان و بخصوص بازیکنان نسل عوض می شود. در هر صورت همه مربیان خوب دنیا همیشه ترکیبی از جوانها و چند نفر از با تجربه ها را در ترکیب تیم شان حفظ می کنند. اضافه کردن جوانان به تیم کار پر ریسک و بزرگی است و نیاز به زمان دارد. سال گذشته این اتفاق برای تیم پرسپولیس افتاد و این تیم در نیم فصل اول در شرایط بسیار ضعیفی قرار داشت. ولی با کمک کادر، مدیریت، بازیکنان جوان و پشتیبانی خوب هواداران توانستند رشد کنند و در پایان فصل نتایج خوبی بدست آورند. در این فصل این اتفاق برای استقلال و با مربیگری منصوریان رخ داده است.
باید صبر و حوصله داشته باشیم تا این تیم شکل بگیرد.
معینی درخصوص هواداران تیم استقلال اظهار کرد: هواداران واقعی ما کسانی هستند که در حال حاضر از ما پشتیبانی می کنند ولی یکسری هواداران نمی گذارند آب خوش از گلوی ما پائین رود. از هواداران خواهش می کنم صبر و حوصله داشته باشند ما مشکلاتی داریم که از دوره های قبلی به ما رسیده است و ما در این پی پولی با آن می جنگیم. در هیچ جای دنیا هوادار به اعضای هیئت مدیره بی احترامی نمی کند. ما در مثلثی قرار گرفته ایم که کادر فنی و بازیکنان، هیئت مدیره و باشگاه ضلع ها آن هستند. عده ای می خواهند این سه راس را که به هم متصل هستند از هم بپاشند.
وی در ادامه تاکید کرد: حتی اگر در بازی مقابل السعد و در دربی نتیجه نگیریم به صلاح نیست که تا آخر لیگ سرمربی تیم را عوض کنیم.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر" پنجشنبه ۱۴ بهمن با اجرای حافظ کاظم زاده تقدیم شنوندگان شد. این برنامه ساعت ۱۶:۰۵ به مدت ۵۵ دقیقه همه روزه (بجز جمعه ها) تقدیم دوستداران فوتبال می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر