jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۹۷۸۹۹   ۱۶ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۱:۲۶

مصطفی آجورلو مدیر عامل باشگاه تراکتور سازی تبریز در آستانه دیدار مقابل پرسپولیس بیانیه صادر کرد.

بیانیه مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی در آستانه بازی با پرسپولیس

به گزارش جام جم آنلاین ، متن بیانیه آجرلو در زیر می آید: در آستانه برگزاری مسابقه دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس مشتاقانه چشم‌ به راه همراهی شما و حضور پرشورتان در ورزشگاه آزادی هستیم.
به‌ عنوان خدمتگزار باشگاه تراکتورسازی و به همراه همه همکارانم مطمئنم پیروزی و قهرمانی تیم تراکتورسازی تبریز آرزوی قلبی بسیاری از شماست.
مجموعه تراکتورسازی تمام تلاش خود را در ماه‌های گذشته مصروف این هدف کرده‌اند که این تیم محبوب مردمی و پرسابقه جام قهرمانی را به تبریز (شهر اولین‌ها) بیاورد.
افتخار ما این است برای تیمی خدمت می‌کنیم که مرزهای استانی و ناحیه‌ای را درنوردیده و در سراسر ایران اسلامی طرفدارانی دارد.
امروز تراکتورسازی محبوب قلب سراسر کشور است و حمایت‌های همه‌جانبه مردمی را تجربه می‌کند و تراکتور از آن همه ایران و نگین ایرانیان است.
در بازی آینده مقابل پرسپولیس تمام سعی و تمرکز ما برای یک برد شیرین ورزشی است هرچند محافل و افرادی کم شمار و مشکوک وجود دارند که مایلند، هر دو تیم را از یک رقابت ورزشی جوانمردانه محروم کنند و مسائل حاشیه‌ای تفرقه‌افکن و مغایر با روح جوانمردی و همبستگی تاریخی آحاد ملت ایران را بر حاشیه فوتبال تحمیل کنند.
آجورلو در بیانیه اش آورده است: از همین‌جا به‌عنوان خدمتگزار تیم تراکتورسازی تبریز اعلام می‌کنم افرادی که توهین به شهروندان ایران از هر شهر و دیار و قوم و گروه را پیشه خود کرده و کسانی که شعارهایی برخلاف مصالح ملی و سلوک اسلامی و خواست قلبی ایرانیان سر می‌دهند، در مسیر دشمنان ایران حرکت می‌کنند.
مردم ایران با هم برادرند و سراسر میهن اسلامی از خلیج‌فارس تا آذربایجان سرافراز با خون شهیدان بزرگی چون باکری‌ها، خرازی‌ها و کاوه‌ها آبیاری شده است.
این مرزهای مقدس به خط خون شهیدان‌مان از سراسر ایران سرافراز ترسیم ‌شده‌اند اما دشمنان ایران اسلامی سعی دارند سیمای همبستگی ما را از طریق ورزش مخدوش سازند و با توهین به اقوام ایرانی یا ارزش‌های ملی و نمادهای مقدس ایرانی اخلاق ناپسند تفرقه‌افکنانه را به ما تحمیل کنند.
معتقدم ملت ایران آگاهانه و هوشیارانه بازهم خط بطلانی بر اندیشه‌های تفرقه‌افکنانه امثال «آرمینوس وامبری» خواهند کشید و هر نوع تلاش برای شکاف میان ایرانیان را سد خواهند کرد.
زمین فوتبال عرصه همدلی و همبستگی ملی است و به طور مسلم شما عزیزان با رعایت آداب اسلامی و در اولویت قرار دادن ورزش و اخلاق نمونه‌ای مطلوب را به نمایش خواهید گذاشت تا بازی این دو تیم در فضایی رقابت‌آمیز اما بی حاشیه برگزار شود.
من همه طرفداران دو تیم را به تشویق جوانمردانه و ملی‌اندیشانه و همبستگی‌افزا دعوت می‌کنم و آرزو دارم همه ما یک‌بار دیگر لذت رقابتی دل‌انگیز و ورزشی را تجربه کنیم تا ورزش و به‌ ویژه فوتبال در میان همه ایرانیان بیش‌ از پیش به جایگاه شایسته و بایسته خود رسد.
از طرف تیم و همه عوامل فنی تراکتورسازی مقدم پرشور همه هواداران تراکتورسازی را به ورزشگاه آزادی گرامی می‌دارم و به انتظار حضور گرمتان لحظه‌شماری می‌کنم.
آذربایجان به‌عنوان نماد فرهنگ و ادب زبانزد همه ایرانیان است و بر همین مبنا اطمینان دارم همه هواداران و عاشقان تراکتورسازی با آرامش و متانت و شور و شوق فراوان با پرچم‌های مقدس جمهوری اسلامی ایران و تصویر شهید مهدی باکری و پرچم‌های باشگاه تراکتورسازی به تشویق تیم محبوب خود خواهند پرداخت و زمینه موفقیت تیم خود را فراهم خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر