jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۹۵۶۲۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با اشاره به برنامه سفر وزیر خارجه فرانسه به تهران گفت: ژان مارک ارو، وزیر خارجه فرانسه در راس یک هیات عالی‌رتبه سیاسی عصر فردا به منظور یک دیدار رسمی به کشورمان سفر می‌کند.

به گزارش مرکز دیپلماسی رسانه‌ای وزارت امور خارجه، وی در این سفر علاوه بر دیدار با محمدجواد ظریف، همتای ایرانی خود با رئیس‌جمهور، رئیس‌مجلس و برخی دیگر از مقامات کشورمان دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد. همزمان با سفر وزیر خارجه فرانسه، نخستین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و فرانسه نیز برگزار می‌‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر