jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۹۲۰۵۳   ۳۰ دی ۱۳۹۵  |  ۱۴:۲۹

رئیس اورژانس تهران تاکید کرد حتی یک نفر فوتی گزارش نشده است و تمامی اخبار هایی که مبنی بر تعدادی از کشته شدگان هستند کذب است و مردم از طریق رسانه های معتبر جزئیات این حادثه را جویا شوند .

حتی یک کشته گزارش نشده است / به شایعات توجه نکنید

به گزارش جام جم آنلاین ، اسدالله موسوی رئیس اورژانس تهران اعلام کرد در حال حاضر 70 نفر مصدوم از این فاجعه اعلام شده است که از این آمار 47 نفر درمان سرپایی شدند و 23 نفر به بیمارستان منتقل یافتند همچنین تمامی مصدومین از همکاران آتش نشان هستند .

در همان ابتدای وقوع حادثه 64 دستگاه آمبولانس ، 4 دستگاه اتوبوس آمبولانس ، 15 دستگاه موتورآمبولانس به محل حادثه فرستاده شدند .

رئیس اورژانس تهران تاکید کرد حتی یک نفر فوتی گزارش نشده است و تمامی خبرهایی که مبنی بر تعداد کشته شدگان هستند کذب است و مردم از طریق رسانه های معتبر جزئیات این حادثه را جویا شوند .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر