jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۹۲۰۵۳   ۳۰ دی ۱۳۹۵  |  ۱۴:۲۹

رئیس اورژانس تهران تاکید کرد حتی یک نفر فوتی گزارش نشده است و تمامی اخبار هایی که مبنی بر تعدادی از کشته شدگان هستند کذب است و مردم از طریق رسانه های معتبر جزئیات این حادثه را جویا شوند .

حتی یک کشته گزارش نشده است / به شایعات توجه نکنید

به گزارش جام جم آنلاین ، اسدالله موسوی رئیس اورژانس تهران اعلام کرد در حال حاضر 70 نفر مصدوم از این فاجعه اعلام شده است که از این آمار 47 نفر درمان سرپایی شدند و 23 نفر به بیمارستان منتقل یافتند همچنین تمامی مصدومین از همکاران آتش نشان هستند .

در همان ابتدای وقوع حادثه 64 دستگاه آمبولانس ، 4 دستگاه اتوبوس آمبولانس ، 15 دستگاه موتورآمبولانس به محل حادثه فرستاده شدند .

رئیس اورژانس تهران تاکید کرد حتی یک نفر فوتی گزارش نشده است و تمامی خبرهایی که مبنی بر تعداد کشته شدگان هستند کذب است و مردم از طریق رسانه های معتبر جزئیات این حادثه را جویا شوند .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر