jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۱۹۰۵   ۳۰ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در حرم مطهر رضوی گفت: جریانی به‌دنبال تطهیر نظام سلطنت است. این یک تحلیل نیست بلکه یک خبر است. یعنی اتاق‌ها و تیم‌هایی برای تحقق این منظور تشکیل و فعال شده و بر همین اساس، رهبری به تمام مجموعه‌های فرهنگ‌ساز کشور در این خصوص تذکر داده‌اند.

به گزارش ایرنا، وی اظهار کرد: عده‌ای می‌خواهند جریان خبیث سلطنت، چه سلطنت پهلوی، چه قاجار و چه هر نظام شاهنشاهی دیگر چنان که بوده‌اند، به مردم معرفی نشود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین رئیسی افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مجموعه‌های همراه وظیفه دارند در دهه فجر و سالگرد 22 بهمن به مردم بگویند که در دوران حکومت شاه، چه اتفاقی در کشور افتاد و چه بر سر دین مردم آمد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر