jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۱۷۶۱   ۳۰ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تقریبا تبدیل به یک عادت شده است که هر سال و زمانی که استقلال با بحران مواجه می‌شود، نام بازیکنان سابق این تیم برای بازگشت به گوش می‌رسد؛ بازیکنانی مثل پژمان منتظری، مجتبی جباری و... جالب اینجاست که هر بار هم این بازیکنان از حضور نیافتن در ایران حرف می‌زنند و با قاطعیت می‌گویند، قصد آمدن به ایران را ندارند.

شاید این حق طبیعی آنها باشد که در دنیای حرفه‌ای فوتبال خودشان تیم را انتخاب کنند؛ در حالی که با ورود دوباره استقلال به بحران، شایعاتی درباره بازگشت جباری به این تیم به گوش رسیده است. شایعاتی که با مصاحبه مجتبی با الوطن در حد همان شایعه باقی ماند. جباری گفته است: من بازیکن الاهلی هستم و علاقه‌ای هم ندارم این تیم را ترک کنم. مدیر برنامه‌هایم با مدیر باشگاه حرف‌هایشان را زده‌اند و منتظر بازگشتم هستند.

او درباره آسیب‌دیدگی‌اش هم گفته است: مراحل درمانی‌ام به بهترین شکل در حال انجام است. پزشکان ابراز امیدواری کرده‌اند که زودتر از شرایط موجود، برمی‌گردم و این خبر خوبی است. می‌خواهم بخوبی آماده شوم تا برای بازگشت به ترکیب تیم مشکلی نداشته باشم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر