jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۱۳۲۳   ۲۹ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

لژیونر ایرانی تیم هندبال استوا بخارست رومانی درباره شایعه قبول تابعیت بازیکنان ایرانی هندبال در اروپا می‌گوید: اصلا دوست ندارم در مورد این مساله صحبت کنم چه برسد به قبول کردنش.

با حضور ایمان جمالی در تیم ملی مجارستان این موضوع پیش آمد که شاید دیگر بازیکنان ایرانی هم پیشنهاد کشورهای اروپایی را بپذیرند، اما شاهو نصرتی، بازیکن تیم رومانیایی در پاسخ به این پرسش می‌گوید: من هیچ وقت در مورد موضوع تبعه شدن نمی‌خواهم اظهارنظر کنم، چه در مورد بازیکنانی که رفته‌اند و چه درباره بازیکنانی که در مورد آنها حرف از رفتن است. ما از همه‌چیز زندگی آدم‌ها خبر نداریم و بهتر است قضاوت نکنیم. در رومانی احترام زیادی برایم قائل هستند و راحت می‌توانم بگویم به اندازه یک هموطن و شاید بیشتر به من ارزش می‌دهند، اما تمامی ایرانی‌هایی که در رومانی هستیم فقط انتظار بازگشت به ایران را می‌کشیم و بس.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر