jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۹۱۱۴۵   ۲۸ دی ۱۳۹۵  |  ۱۴:۰۵

خیلی باور ندارم که آن چه کی روش در تیم ملی ایران انجام داد را هیچ کس دیگر نمی توانست بکند.

آخر قصه کارلوس کی روش را خراب نکن

جام جم آنلاین - آن 90 دقیقه بازی با آرژانتین منهای وقت اضافه را که کنار بگذاریم ، باقی کارها و نتایجی که کی روش با فوتبال ایران انجام داده و گرفته ، سابقه ای مشابه در تاریخ فوتبال می توان برای آن پیدا کرد، ما پیش از کی روش هم جام جهانی رفته بودیم ، کره را برده بودیم و ...اما یک چیز را باور دارم ، کی روش چیزی را به تیم ملی ببخشید که ارزش این همه هزینه را داشت ، او کاری کرد که مردم دوباره تیم ملی کشورشان را عاشقانه دوست داشته باشند ، راستش تیم ملی و دوست داشتنش یک جبر است و ما ایرانی هستیم و بدون هیچ دلیلی باید هوادار تیم ملی ایران باشیم اما گاهی این تیم ملی ها دوست داشتنی نیستند، غرور نمی آورند اما تیم ملی کی روش همین بود... همه دوستش داشتند ، با آن احساس غرور می کردند و شاید بکنند ، کاش کارلوس کی روش بداند ، این مساله برای چقدر مهم است ،این دوقطبی ساختن ، این مردم را مجبور به انتخاب کردن و وزن کشی کردن ، این همه اصرار ، این همه تکرار، آخرش حتی اگر برد هم باشد ، باز هم باخت محسوب می شود. کاش یکی بهش بگوید که تو یک روز می روی و ما سال ها باید با این خاطره ها زندگی کنیم ، گاهی شاید چیزی بیشتر از این خاطره ها برای ما نمی ماند ...آخر قصه کارلوس کی روش را خراب نکن ، چند قدم عقب تر بیا و دوباره از نو نگاه کن ، آن آسیابی که به آن حمله می کنی ، برانکو نیست ، کارلوس کی روش است..
افشین خماند

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر