jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۰۸۹۱   ۲۸ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

قائم‌مقام سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد گفت: دومین دوره جشنواره مادران قصه‌گو با تغییراتی نسبت به دوره نخست در مشهد مقدس برگزار می‌شود. جعفر رئیسیان‌زاده عنوان کرد: انتخاب جشنواره‌‌ای با این نام بر این اساس بود که مادران قصه‌گو قصص قرآنی را در قالب قصه به فرزندان خود بگویند. مادر و فرزند ارتباط گرمی با هم دارند ولی شرایط فضای مجازی سبب شده امروزه این مهم کمرنگ شود.

بنابراین قصد داریم با برگزاری جشنواره مادران قصه‌گو اُنس و اُلفت مادر و فرزند را افزایش ‌دهیم. وی گفت: سال گذشته 5000 مادر قصه‌گو در نخستین دوره این جشنواره شرکت کردند. امسال اما این جشنواره با تغییراتی نسبت به دوره گذشته برگزار می‌شود. در این طرح با 150 مربی مهدکودک در بحث مهارت‌های قصه‌گویی ارتباط گرفته‌ایم. وی ادامه داد: برای مادران شاغل هم کتاب کار مادران را آماده کردیم که در اختیارشان قرار می‌گیرد و با نحوه شرکت در جشنواره در شرایط اشتغال آشنا می‌شوند. / تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

إِنَّ اللَّهَ یحِبُّ الَّذِینَ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کأَنَّهُمْ بُنْیانٌ مَرْصُوصٌ. بیست و نهم فروردین، روز حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ‌ساز امام(ره) به این بازوی عظیم انقلابی، یادآور تجدید میثاق غیورمردانی است که جانانه و عاشقانه در راه تحقق آرمان‌های والا و انقلابی امام خود گام برداشتند.

صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر