jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۸۹۴۵۵   ۲۵ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: در سه ماهه سوم امسال 3 هزار و 138 عدد انواع لوازم بهداشتی و آرایشی در شهرستان گنبدکاووس کشف و ضبط شده است.

محمدعلی عسگری در جلسه کمیسیون قاچاق کالا و ارز گنبدکاووس اظهار داشت: در سه ماهه سوم سال جاری، 3 هزار و 138 عدد انواع لوازم بهداشتی و آرایشی کشف و ضبط شد و همچنین 20 عدد تبلت برای شناسایی و مشخص شدن قاچاق بودن به گمرک ارسال شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: همچنین در همین مدت 4 دستگاه موتورسیکلت نیز کشف شد و تا زمان انتقال کالا به سازمان جمع آوری املاک تملیکی، اتاقی در نیروی انتظامی برای جمع‌آوری اموال مکشوفه در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره استاندارد شهرستان گنبدکاووس هم در این جلسه گفت: برای جلوگیری از قاچاق کالا، سوخت‌‌های تقطیری که صادر می‌شوند پس از پالایش و قبل از صادر شدن نمونه‌برداری شده تا همه با یک آنالیز یکسان صادر شوند.

سیدعلی جعفری ایوری اظهار داشت: در مردادماه 270 تن و در آذر ماه 326 تن از این سوخت‌ها نمونه‌برداری شد.

وی تصریح کرد: در زمینه اجرای طرح طاها نیز در این شهرستان 8 قلم کالا شامل لنت ترمز، برنج، چای، صابون، پوشک بچه، شامپو، خمیردندان و روغن زیتون در 40 مورد بازدید از هر قلم 5 نمونه با مبلغ 30 میلیون تومان نمونه‌برداری شد.

مسئول کمیته فرهنگی و تبلیغی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز گنبدکاووس هم در این جلسه گفت: فعالیت این کمیته فعالیت فراگروهی است و برای خبر صحیح و اطلاع‌‎رسانی شفاف به مردم نیاز به اطلاعات درست است که متاسفانه همکاری لازم از سوی ارگان‌های مربوطه انجام نمی‌شود.

علی ذاکری اظهار داشت: متاسفانه برخی از کالاهای پزشکی مانند دستگاه فشارخون و باتری که زمینه‌ساز قاچاق هستند در داروخانه‌ها به فروش می‌رسد.

وی تصریح کرد: بیشتر قیمت داروها در داروخانه بیش از قیمت درج شده بر روی دارو به مردم عرضه می‌شود.مسئول کمیته فرهنگی و تبلیغی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار کرد: در حال حاضر ارز گلوی اقتصاد کشور را گرفته و لازم است بر صرافی‌ها و ورود و خروج ارز در این اماکن نظارت بیشتری شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر