jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۸۷۸۹۳   ۲۰ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

جاده سرچم به‌عنوان یکی از محورهای اصلی ارتباط اردبیل با پایتخت پنج سال قبل به‌صورت شتاب‌زده و با وجود همه انتقادات از نقص ایمنی افتتاح شد؛ نقصی که به نظر می‌رسد هنوز تکمیل نشده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد افتتاح این جاده بدون‌توجه به نقص‌های ایمنی انجام شده و هر چند ویژگی‌های جاده مسافران بسیاری را به سرچم کشاند، اما بعد از پنج سال همچنان متولیان برای رفع نواقص جاده اعتبار قطره‌ای اختصاص می‌دهند‌. علیرضا علیپور، فرماندار کوثر در این باره گفت: افتتاح این جاده در سال 90 به صورت شتاب‌زده انجام شد. وی افزود: به‌عنوان مثال جاده در وضعیتی افتتاح شد که تونل‌ها فاقد سیستم روشنایی بود و در زمان افتتاح از ژنراتور دیزلی برای روشنایی موقت استفاده کردند. علیپور افزود: علاوه بر این تونل‌ها فاقد کنارگذر بوده و اگر به سازه تونل آسیب وارد شود یا تصادف بزرگی در داخل تونل اتفاق بیفتد، تونل مسدود شده و امدادرسانی بسختی انجام می‌شود. حجت فتاحی،رئیس پلیس‌راه استان اردبیل نیز معتقد است در زمان افتتاح این جاده ایمنی انجام کار فدای سرعت کارشده است. / مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر