jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۸۵۲۰۱   ۱۲ دی ۱۳۹۵  |  ۱۵:۲۹

با شرکت تیم‌های فوتبال و اسکواش سندروم داون اولین گردهمایی تیم‌های ورزشی سندروم داون برگزار شد.

اولین تیم فوتبال دختران سندروم دان جهان در ایران  (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، اولین گردهمایی تیم‌های ورزشی سندروم داون با شرکت تیم‌های فوتبال و اسکواش سندروم داون در مجموعه ورزشی شهید حیدرنیا برگزار شد.

در این مراسم که با آغاز به کار رسمی اولین تیم اسکواش دختران سندروم داون ایران همراه بود، علاوه بر خانواده‌ها و حامیان کودکان سندروم داون، میهمانان ویژه‌ای از جمله حسن روشن، هوشنگ نصیرزاده، سجاد زارعیان، قهرمان اسکواش، محمود رفیعیان، قهرمان کاراته، آران و غلامی‌نژاد، رئیس و دبیر هیئت اسکواش استان تهران حضور داشتند.

در این مراسم آزاده عباس‌زاده، مؤسس بنیاد کشوری دیوار چهل و هفت، خبر تشکیل اولین تیم فوتبال دختران سندروم داون ایران و جهان را رسماً اعلام کرد که این تیم قرار است زیر نظر امیر پورصفا فعالیت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها