jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۸۵۲۰۱   ۱۲ دی ۱۳۹۵  |  ۱۵:۲۹

با شرکت تیم‌های فوتبال و اسکواش سندروم داون اولین گردهمایی تیم‌های ورزشی سندروم داون برگزار شد.

اولین تیم فوتبال دختران سندروم دان جهان در ایران  (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، اولین گردهمایی تیم‌های ورزشی سندروم داون با شرکت تیم‌های فوتبال و اسکواش سندروم داون در مجموعه ورزشی شهید حیدرنیا برگزار شد.

در این مراسم که با آغاز به کار رسمی اولین تیم اسکواش دختران سندروم داون ایران همراه بود، علاوه بر خانواده‌ها و حامیان کودکان سندروم داون، میهمانان ویژه‌ای از جمله حسن روشن، هوشنگ نصیرزاده، سجاد زارعیان، قهرمان اسکواش، محمود رفیعیان، قهرمان کاراته، آران و غلامی‌نژاد، رئیس و دبیر هیئت اسکواش استان تهران حضور داشتند.

در این مراسم آزاده عباس‌زاده، مؤسس بنیاد کشوری دیوار چهل و هفت، خبر تشکیل اولین تیم فوتبال دختران سندروم داون ایران و جهان را رسماً اعلام کرد که این تیم قرار است زیر نظر امیر پورصفا فعالیت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر