jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۸۳۸۵۵   ۰۸ دی ۱۳۹۵  |  ۱۲:۰۹

دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمز امروز در هیاهوی تکذیب و تاییدها در راه مبارزه با بیماری سرطان درگذشت. عروسک گردانی که شاید جزوی از خاطره جمعی نسلی از ایرانی ها باشد و بماند.

تصاویری از دنیا فنی زاده که امروز درگذشت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
اردلان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
روحش شاد
۰
۰
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
روحش شاد باد .
۰
۰
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۹
آیا نام گذاری یك خیابان به نام ایشان مشكل است؟
۰
۰
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۹
درود بر شما
واقعا
بچه رزمنده 35 ساله ازقم
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
بنام خداسلام علیكم ؛ضمن گرامی داشت شهادت شهیدان علم الهدی و غلامزضا تختی یك انتقاد داشتم ؛ وآن اینكه : مگر این خانم به شهادت رسیده است كه باید نامش را بر یك خیابان گذاشت ؛ احترام وهمدردی با بازماندگان این خانم پاس داشت زحمات این خانم به جای خودش ولی : ارزش كاراین خانم به اندازه خون یك شهید نیست پس حدودرا باید رعایت كرد ؛علی جان ؛ - در قرآن كریم هم به درجه شهدا اشاره كرده است ؛ آنجا كه خداوند می فرماید ؛ «پس گمان نكید آنهایی كه درراه خدا كشته شده اند مرده اند بلكه آنها زنده اند واز پروردگار خود روزی می گیرند ؛ »این آیه شریفه فرق بین شهدا و اموات را مشخص كرده است - یا دراین بیت شعركه می گوید :درمسلخ عشق جز نكو را نكشند - روبه صفتان زشت خورا نكشند** گر تو عاشق صادقی از مردن مهراس مرداربود هرآنكه اورا نكشند - اسامی شهداودانشمندان را كه اسطوره اند برروی خیابان ها می گذارند نه یك فردی راكه بازیگرهم نبوده است وتنها یك عروسك گردان بوده است - والسلام التماس دعا
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۹
با دلی پر از غم آرام به خواب
۰
۰

یادداشت

بیشتر
همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

بیایید یک کاری بکنیم

بیایید یک کاری بکنیم

هر عکسی یک نقطه طلایی دارد، یعنی یک جایی در عکس، کانون عکس است و مشت محکم می‌کوبد وسط قرنیه‌هایت، وسط قلبت. عکسی را حامد به واتس‌اپ می‌فرستد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر