jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۹۸۱۹۷۹   ۰۴ دی ۱۳۹۵  |  ۱۱:۰۹

رئیس مجلس شورای اسلامی از پیشنهادش در لایحه بودجه برای پرداخت بدهی ۱۲۰ هزار میلیارد تومانی دولت به سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

پرداخت بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی ظرف ۵ سال

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، در جلسه علنی روز شنبه مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بندی در خصوص بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی، علی لاریجانی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان گفت: این ماده در خصوص تادیه بدهی های سازمان تامین اجتماعی پیشنهاد بنده بود تا در لایحه برنامه ششم گنجانده شود.

وی ادامه داد: دولت ۱۲۰ هزار میلیارد تومان بدهی به سازمان تامین اجتماعی بدهی دارد به همین دلیل سازمان تامین اجتماعی نمی تواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد.

لاریجانی تاکید کرد: باید بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی ظرف ۵ سال پرداخت شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر