نوانما اخبار کد خبر: ۹۸۱۵۵۳   ۰۲ دی ۱۳۹۵  |  ۱۳:۵۳

سالار عقیلی در مراسم اختتامیه جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های صداوسیما کنسرت زنده اجرا می کند.

اجرای سالار عقیلی در جشنواره صداوسیما

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سالار عقیلی خواننده شب گذشته چهارشنبه اول دی وارد اهواز شد و قرار است امروز عصر در مراسم اختتامیه نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی به صورت زنده کنسرت برگزار کند.

نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی امسال بعد از ۳ سال برگزار شد و امروز پنجشنبه ۲ دی ماه مراسم اختتامیه با سخنرانی دکتر علی عسکری رییس سازمان صداوسیما برگزار می شود. علی دارابی معاون امور استان های سازمان صداوسیما از دیگر سخنرانان این مراسم است.

از جمله مهمانانی که تاکنون برای حضور در مراسم به اهواز رسیده اند می توان به مدیرانی چون محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو، مجید زین العابدین مدیر شبکه پنج، علی فروغی رییس مرکز بسیج، جعفر عبدالمالکی قایم مقام مدیر شبکه سه سیما، علی بخشی زاده رییس مرکز نظارت و ارزیابی صداوسیما و همچنین هنرمندانی مانند سیروس مقدم، مسعود جعفری جوزانی، افسانه بایگان، مرجانه گلچین و مجید مظفری اشاره کرد.

قرار است برخی از این هنرمندان که در حوزه مجموعه های استانی فعالیتی داشته اند در مراسم اختتامیه که امشب دوم دی ساعت ۱۸:۳۰ در اهواز برگزار می شود، تجلیل شوند.

طی ۲ روز گذشته کمیسیون های مختلفی در ۵ بخش صدا، سیما، پژوهش، موسیقی و شعر و خبر برگزار و آثار رسیده به جشنواره ارزیابی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: