باشگاه بدنسازی در آتش سوخت +عکس

باشگاه بدنسازی در خیابان قزوین به علت آتش سوزی خاکستر شد.
کد خبر: ۹۷۹۸۸۱
باشگاه بدنسازی در آتش سوخت +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از میزان،ساعت 08:44 دقیقه صبح امروز ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران با دریافت گزارش تعدادی از شهروندان مبنی بر مشاهده خروج دود از داخل یک باشگاه ورزشی، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 70 و 65 را به محل حادثه واقع در خیابان قزوین، خیابان امین الملک اعزام کرد.

مدیر منطقه چهار عملیات سازمان آتش نشانی تهران در این باره گفت: آتش سوزی از قسمت سالن پرورش اندام یک باشگاه ورزشی شروع شد و به سرعت درحال گسترش به دیگر بخش های این باشگاه بود.

وی وسعت این باشگاه را 250 تا 300 متر مربع اعلام کرد و افزود: آتش نشانان بلافاصله بااستفاده از تجهیزات آتش نشانی همزمان با قطع جریان برق و گاز از دو جهت مشغول خاموش کردن شعله های آتش شدند و توانستند در کمترین زمان، آتش سوزی را فرو نشانده وهمچنین با خارج کردن چندین کپسول گاز 11 کیلویی از داخل باشگاه، از بروز انفجار این کپسول ها و همچنین گسترش بیشتر آتش جلوگیری کردند.

امیر معماریان با اعلام این که در این آتش سوزی خسارت سنگینی به باشگاه وارد شد، افزود: به رغم شدت آتش سوزی خوشبختانه در این حادثه به هیچ کس آسیب جانی نرسید.

مدیر منطقه چهار عملیات سازمان آتش نشانی تهران در مورد علت وقوع این حادثه ابراز داشت: علت بروز این آتش سوزی و نیز میزان خسارات وارده هم اکنون توسط کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها