4 گروه خودرویی پارک کردند

کورس 3 خودروساز در خیابان بورس

در هفته جاری گروه زامیاد، ایران خودرو و گروه بهمن ابتدای هفته را با روند منفی شروع کرده و در انتهای هفته مثبت شدند و این در حالی است که گروه های سایپا، سایپا دیزل، پارس خودرو، ایران خودرو دیزل، متوقف شده‌اند.
کد خبر: ۹۷۹۲۳۱
کورس 3 خودروساز در خیابان بورس

به گزارش جام جم آنلاین از خودروکار، بررسی سهام 7 گروه خودرویی در هفته جاری حاکی از نوسان 3 گروه معامله شده و توقف 4 گروه خودرویی‌ها در بازار سرمایه است.

سایپا ( خساپا)

سهام گروه خودرو‌سازی سایپا بیش از یک ماه متوقف بوده است و درصد تغییر قیمت سهام این گروه در بازار در پایان دوره معامله شده با کاهش 1.07 درصدی روبرو بوده است.

ایران خودرو (خودرو)

ایران خودرو در ابتدای هفته هزار و 768 سهم بوده که این رقم در پایان با روند صعودی به یک هزار و 999 سهم رسیده است و حجم 20 میلیون 622 سهم در ابتدای هفته با رشد به 29 میلیون و 273 سهم رسیده است.

در ابتدای هفته این سهم با کاهش 0.35 درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به رشد 2.73 درصد رسیده است.

زامیاد (خزامیا)

گروه زامیاد پس از توقف یک هفته ‌ای در ابتدای هفته یک هزار و 493 سهم بوده که این رقم در پایان با روند نزولی به یک هزار و 273 سهم رسیده است و حجم 17 میلیون 935 سهم در ابتدای هفته با رشد به 22 میلیون و 777 سهم رسیده است.

در ابتدای هفته این سهم با کاهش 0.98 درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به رشد 0.2 درصد رسیده است.

پارس خودرو (خپارس)

گروه سهام پارس خودرو در هفته گذشته مورد معامله قرار نگرفت و در انتهای سه هفته گذشته 2.79 درصد کاهش را تجربه کرده است.

سایپا دیزل (خکاوه)

گروه سهام سایپا دیزل نیز برای هفته سوم معامله نشده و آمار معاملات تا پایان یک ماه گذشته 0.16 درصد صعودی بوده است.

سهم‌های موجود در بازار باید شفاف‌سازی شوند و به گفته کارشناسان سهام گروه سایپا هنوز شفاف سازی نشده و توقف نماد این گروه همچنان تا زمان تکمیل و افشای اطلاعات ادامه دارد.

گروه بهمن (خبهمن)

گروه بهمن در ابتدای هفته تعداد 197 نوبت معاملاتی داشته که این رقم در انتهای هفته به 152 سهم کاهش یافته است و حجم معاملات در این گروه با یک میلیون و 313 سهم به یک میلیون و 989 سهم در پایان هفته رشد داشته است.

در ابتدای هفته این سهم 0.84 درصد کاهش داشته و در پایان هفته با توقف روند منفی به رشد 0.77 درصدی رسیده است.

ایران خودرو دیزل (خاور)

سهام گروه ایران خودرو دیزل طی یک ماه اخیر معامله نشده و معاملات مربوط به سه هفته گذشته این گروه با روند مثبت 0.75 درصدی روبرو بوده است.

این گزارش حاکی از توقف نماد گروه سایپا، سایپا دیزل، پارس خودرو و ایران خودرو دیزل، روند منفی ایران خودرو، گروه بهمن و زامیاد در بازار سرمایه و سهامداران با دید بازتری اقدام به معامله می‌کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها