داعش ۵ جوان را در گونی سیب زمینی سر برید (عکس +16)

پنج جوان سوری که لباس نارنجی مخصوص اعدامیان داعش به تن داشتند پس از اینکه در گونی‌های سیب‌زمینی قرار داده شدند به وسیله جلادان داعش در یکی از مناطق دمشق سر بریده شدند.
کد خبر: ۹۷۸۳۹۶
داعش ۵ جوان را در گونی سیب زمینی سر برید (عکس +16)

به گزارش جام جم آنلاین از ابنا، جلادان گروه تکفیری داعش روز گذشته در جنایتی وحشیانه پنج جوان سوری را به اتهام جاسوسی سر بریدند.

داعش مدعی شده این افراد از داعش برای احرار الشام جاسوسی می‌کرده‌اند.

این گروه تروریستی با انتشار ویدئویی مکان این جنایت را در حومه دمشق اعلام کرده است.

این پنج جوان سوری که لباس نارنجی مخصوص اعدامیان داعش به تن داشتند پس از اینکه در گونی‌های سیب‌زمینی قرار داده شدند به وسیله یک خودروی تویوتا به یک منطقه بیابانی برده شدند و پنج جلاد سیاه‌پوش داعش سر آنها را از بدن جدا کردند.

بدر حسین محمد، علاء قبیل، فهد خالد الصالح، عبدالهادی ابو الروس، عبدالرحمن قبیل افرادی هستند که داعش پس از انتشار اعترافات، آنان را ذبح کرد.

تاکنون تصاویر بسیاری از درگیری خونبار گروه های تروریستی در سوریه مانند احرار الشام، داعش، جبهة النصرة ، ارتش آزاد و ... با یکدیگر منتشر شده است.

داعش شاخه دیگر القاعده در سوریه است که توسط ابوبکر بغدادی به عنوان تشکلی شامل گروه های تروریستی القاعده عراق و جبهة النصرة در سوریه تاسیس شد.

در پی مخالفت ایمن ظواهری سرکرده تشکیلات القاعده با ادغام این دو گروه، اختلافات میان النصرة و داعش آغاز شد و به درگیری‌های خونباری میان عناصر آنها انجامید.

گروه تکفیری داعش به خاطر تلاش برای بسط نفوذش بر مناطق تحت سیطره خود با گروه‌های تروریستی دیگر مانند انصار الشام، احرار الشام، گردان المهاجرین و نصره المظلوم در مناطقی مانند ریف لاذقیه درگیر شد.

از سوی دیگر داعش به خاطر تلاش برای اجرای مقررات دینی متحجرانه در مناطق تحت امر خود و اعدام مخالفان، با مردم مناطق تحت سلطه خود درگیری پیدا کرد.

گروه تروریستی احرار الشام از سوی ترکیه، عربستان و قطر پشتیبانی می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۶
ایرانی
Spain
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
۰
۰
این كشورهای تركیه، عربستان و قطر كی میخان آدم بشن
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
۰
۰
لعنت خدابرشیطان
سید امید
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
۰
۰
لعنت بر همشون لعنت به هر چی جلاد
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
۰
۰
لطفا این عكسارو نزارین تو سایت الان بچم اومده باز كرده از ترسش حرف نمیزنه یعنی چی اخه این عكسارو میزارین اینجا كه چی بشه مثلا بیكارین؟خبر نیس بزارین؟همین كه مینویسین بسه دیگه
دلسوز
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
۰
۰
اینارو به این شكل پخش نكنین ظهر میخواییم بریم یه لقمه نون و ماست و خیار زهر مار كنیم یاد مون میوفته لقمه تو گلومون گیر میكنه آخه بز رو هم اینجوری سر نمیبرن نامردا بخدا !!!
پارساسوسونی
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۷
۰
۰
ازاین زمین میترسم دلم میخواد برم تو آغوش خدا. اهای داعشی ها خداباشماست اتش جهنم رو براتون داغ تركرده

نیازمندی ها