jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۷۶۹۸۰   ۲۰ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۲۲

4 بچه محل با طراحی یک سناریوی سرقت از خانه های ویلایی شمال تهران دست به دزدی های میلیاردی زدند و برای تهدید طعمه هایشان یادداشتی روی آینه خانه می نوشتند.

یادداشت ترسناک دزدان میلیاردی شمال تهران روی آینه خانه های ویلایی


به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا، چندی پیش ماموران پلیس Police پایتخت در تماس زنی از ماجرای دستبرد میلیاردی از یک خانه ویلایی با اطلاع شدند و خیلی زود تیمی از ماموران برای بررسی های ویژه پای در محل سرقت Stealing گذاشتند.


ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند که سارقان با شکستن قفل در خانه اقدام به سرقت گاوصندوق و وسایل با ارزش کوچک کرده اند و در تحقیق از زن تنها مشخص شد یک میلیارد تومان برلیان و جواهرات فرزندانشان که خارج ایران هستند و به صورت امانت داخل گاوصندوق بوده است دزدیده شده است.

تجسس های پلیسی کلید زده شد که مرد دیگری با پلیس تماس گرفت و از ماجرای سرقت گاوصندوقش پرده برداشت.

ماموران در این مرحله پی بردند که دزدان با شناسایی خانه های ویلایی در شمال پایتخت اقدام به سرقت های میلیاردی زده اند و دزدان پس از سرقت برای ترساندن صاحبخانه با ماژیک روی آینه خانه نوشته بودند که دوباره بر می گردیم.

در حالی تحقیقات برای دستگیری این باند حرفه ای ادامه داشت ماموران با چند سرقت مشابه دیگر روبرو شدند و در این مرحله تیم پلیسی به بررسی دوربین های محل های سرقت پرداختند و خیلی زود سرنخی از دزدان به دست آمد.

کارآگاهان دربازبینی فیلم های زمان سرقت موفق به شناسایی چند متهم فراری شدند و بررسی تصاویر آنها در بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه دار 4 سارق جوان شناسایی شدند.

بدین ترتیب تیم ویژه ای برای شناسایی مخفیگاه دزدان وارد عمل شد و ماموران با اقدامات فنی و پلیسی موفق به ردزنی دزدان در غرب تهران شدند و در عملیات غافلگیرانه 4 سارق حرفه ای دستگیر شدند.

یکی از متهمان که حمید نام دارد به ماموران گفت: من و دوستانم بچه محل هستیم و چون سابقه دار بودیم بهترین شیوه را برای سرقت، دزدی theft از خانه های ویلایی شمال تهران طراحی کردیم.

وی افزود: با توجه به اینکه آخر هفته ها مردم به میهمانی می روند از چند روز قبل خانه ها را مورد نظر قرار می دادیم و پس از اطمینان از رفتن اهالی خانه، برای سرقت وارد عمل می شدیم.

سارق جوان ادامه داد: با شکستن قفل درهای ورودی پای در خانه های ویلایی می گذاشتیم و در مرحله اول به سراغ گاوصندوق می رفتیم که اگر موفق به باز شدن در آن نمی شدیم گاوصندوق را روی سقف خودروی پرشیا می گذاشتیم و با سرقت دیگر وسایل با ارزش به سمت مخفیگاه مان حرکت می کردیم و در آنجا با تخریب گاوصندوق ها سرقت مان را به پایان می رساندیم.

حمید گفت: در بعضی از سرقتها چون می خواستیم هیجان را در کارمان بیشتر کنیم و صاحبخانه را بترسانیم با ماژیک روی آینه می نوشتیم دوباره برمی گردیم.

بنا به این گزارش، با توجه به اعترافات متهمان به سرقت های میلیاردی شان بازپرس پرونده دستور داد تا متهمان برای افشاگری دیگر جرایم احتمالی و سرقت هایشان در اختیار پلیس قرار گیرند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
امید
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۰
ادامه داستان...
فردای همان روز تمامی متهمان با گذاشتن یك وثیقه سنگین كه محل آن از همان سرقتهای میلیاردی تامین شده بود آزاد شدند و با خوبی و خوشی تا پایان عمر با هم زندگی كردند !!!
۱
۰
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۱
اقا این پلیس بازی فقط برا روزنامه هست من ازم دزدی شده شاهد هم دارم دزدم میشناسم الان 6 ماهه راه بجایی نبردم و هنوز دارم میرمو میام دادسرا. ایران قانونشم با دزداست
۰
۰
امیرعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
والا ما ویلامون رو دزد زد همه چیو برده بود حتی آبگرمکن رو دیوار ,آقا پلیسه حتی از ماشین پیاده نشد تو خونه رو نگاه کنه , مرسی پلیس که هستی
۱
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها