jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۷۶۸۳۱   ۲۰ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

لیگ‌های هندبال در اروپا جریان دارد و ایرانی‌های این لیگ‌ها توانستند نمایش خوبی از خود نشان بدهند. سه ستاره ایرانی تیم دیناموبخارست رومانی این روزها در لیگ اروپا درخشش فوق‌العاده‌ای دارند. سجاد استکی به صدر جدول گلزنان اروپا صعود کرده است اما در کنار این سه ستاره، بازیکنان فوق‌العاده دیگری هم در سایر لیگ‌ها مشغول بازی هستند که آخرین بازی آنها این گونه گذشته است:

شکست یاران افشین صادقی در تیم گوساوو برابر تیم کرینس از هفته پانزدهم MNA لیگ سوئیس،صادقی در این بازی سه گل به ثمر رساند.

پیروزی یاران ایمان جمالی در تیم مشکووبرست بلاروس در برابر متالورگ مقدونیه در رقابت‌های سها لیگ، جمالی در این بازی حضور نداشت.

هفته دهم لیگ برتر ترکیه در ازمیر تیم گزتپه موفق شد با حساب 33 بر23 از سد تیم آماسیا بگذرد. محسن باباصفری گلر اصفهانی گزتپه 50 دقیقه برای تیمش بازی کرد و 18 گل دریافت کرد اما عملکرد خیلی خوبی داشت.

تمام لژیونرها

افشین صادقی = گوساوو سوئیس

ایمان جمالی = مشکووبرست بلاروس

محسن باباصفری = گزتپه ترکیه

شاهو نصرتی = استوابخارست رومانی

سجاد استکی = دیناموبخارست رومانی

الله‌کرم استکی = دیناموبخارست

سیدعلیرضا موسوی = دیناموبخارست

دانیل کومایش‌نژاد = مالمو سوئد

ساسان موسی‌خانی = تیم ازمیر در لیگ دسته اول ترکیه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر