jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۷۳۲۷۳   ۰۹ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رمال حیله‌گر با فریب زنان و مردان به بهانه نوشتن نسخه‌های خوشبختی و بخت‌گشایی و احضار ارواح، از آنها کلاهبرداری می‌کرد .

به گزارش جام‌جم، چندی پیش زنی با حضور در اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان اصفهان از مردی رمال به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد.

شاکی به افسر تحقیق گفت: در پی تبلیغات گسترده مردی رمال که مدعی بود در ارتباط با احضار جن، فال قهوه، رمالی، بخت‌گشایی و شفای بیماران فعالیت دارد، فریب ادعاهایش را خوردم و چند بار به دیدنش رفتم .

وی افزود: قرارشد او مشکلات زندگی‌مان را رفع و بخت یکی از خواهرانم را هم باز کند. او بابت این کار مبالغ کلانی از من گرفت و نسخه‌هایی برایم نوشت اما تاثیری نداشت .

همزمان با شکایت این زن، مردان و زنان دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی شکایت‌های مشابهی را مطرح کردند. در ادامه تحقیقات مشخص شد این افراد در دام یک مرد گرفتار و از آنها کلاهبرداری شده است. تحقیقات از شاکیان جدید نشان می‌داد یکی از آنها جهت احضار ارواح برای حل مشکلات خانوادگی‌اش به مرد رمال 17 میلیون تومان و دو نفر دیگر هم برای نجات از ورشکستگی و حل مشکلات مالی خود مبلغ 10 و 15 میلیون تومان به این رمال پرداخت کرده بودند.

جست‌وجو برای یافتن این رمال ادامه داشت تا این که مخفیگاه جدید او شناسایی و مرد رمال چند روز پیش دستگیر شد. در بازرسی از خانه متهم ده‌ها قلم طلسم و سنگ‌های تزئینی و تعدادی کتاب کشف شد. متهم 27 ساله برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی اصفهان منتقل شد .

تحقیقات اولیه پلیسی نشان می‌داد متهم مدرک تحصیلی زیردیپلم دارد و تا کنون در ارتباط با احضار جن، فال قهوه، رمالی، بخت‌گشایی و شفای بیماران ده‌ها نفر را به عناوین مختلف فریب داده و از هرکدام مبالغی کلان کلاهبرداری کرده است.

متهم با صدور قرار قانونی روانه زندان شد. با درخواست قضایی تصویر این رمال شیاد بدون پوشاندن چهره در روزنامه چاپ می‌شود. چنانچه افرادی در دام او گرفتار شده‌اند برای طرح شکایت و پیگیری پرونده‌هایشان به اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان اصفهان در خیابان قائمیه مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر