jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۹۷۱۴۳۴   ۰۲ آذر ۱۳۹۵  |  ۲۱:۲۶

چند چهره جمهوریخواه در نامه ای از اوباما:

اقدامی در جهت تقویت توافق هسته ای با ایران انجام ندهید

چند تَن از سران جمهوریخواه در مجلس نمایندگان آمریکا با ارسال نامه ای از اوباما خواستند اقدامی در جهت تقویت توافق هسته ای با ایران انجام ندهد.

اقدامی در جهت تقویت توافق هسته ای با ایران انجام ندهید

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، «وینچستر اِستار» به نقل از آسوشیتدپرس اعلام کرد که سران جمهوریخواه با ارسال نامه ای به «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا از وی خواستند تا پیش از ترک کاخ سفید اقدام بیشتری برای تقویت توافق هسته ای با ایران به عمل نیاورد.

این نامه به امضاء «پل رایان» رئیس مجلس نمایندگان، «کوین مک کارتی» رهبر اکثریت مجلس نمایندگان و «اد رویس» رئیس کمیته امور خارجی این مجلس رسیده است.

جمهوریخواهان می گویند آن ها در انتظار قانونی برای تحریم های دیگر علیه ایران هستند. آن ها بر این باورند که تنها کاری که اوباما باید در دو ماه باقی مانده از دولتش در ارتباط با ایران انجام دهد، تمدید قانون تحریم‌ های آمریکا است.

لازم به ذکر است، کاخ سفید تا کنون هیچ واکنشی در برابر این نامه از خود نشان نداده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر