jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۹۶۹۶۸۰   ۲۷ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۸:۲۷

برادران عالمیان دومین بازی مرحله گروهی تور جهانی تنیس روی میز سوئد را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

پیروزی برادران عالمیان در مرحله گروهی تور جهانی تنیس روی میز سوئد

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون پینگ پنگ، در ادامه دومین روز تور جهانی تنیس روی میز سوئد، نوشاد و نیما عالمیان و میدیا لطف‌الله‌نسبی در دوم مرحله گروهی به رقابت پرداختند که برادران عالمیان موفق به شکست حریفان خود شدند.

در گروه نهم میدیا لطف‌الله‌نسبی با نتیجه ۴ بر صفر برابر میزوکی اولکاوا از ژاپن شکست خورد.

در گروه یازدهم نوشاد عالمیان با نتیجه ۴ بر یک سیمون برگلوند از سوئد را از پیش رو برداشت و دومین پیروزی خود را درمرحله گروهی به دست آورد.

در گروه بیست و چهارم نیما عالمیان با دیوید ریتسپیس از چک بازی کرد که با نتیجه ۴ بر صفر مقابل حریفش به برتری رسید. نیما نیز مانند برادرش هر دو بازی خود را در مرحله گروهی با پیروزی پشت سر گذاشت.

اما پیش از این امیرحسین هدایی، امین میرالماسی و محمدرضا اخلاق‌پسند هر دو بازی خود را در مرحله گروهی واگذار کردند. هدایی هم چنین در مرحله گروهی جدول مسابقات زیر ۲۱ سال هم در دو بازی خود شکست خورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها