jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۶۴۱۷۴   ۱۲ آبان ۱۳۹۵  |  ۲۳:۰۶

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان از تصادف زنجیره ای ۳۷ دستگاه اتومبیل در محور گرمسار-تهران خبر داد و گفت: این سانحه خوشبختانه مصدومی در بر نداشته است.

برخورد 37 دستگاه خودرو در محور گرمسار - تهران

به گزارش جام جم آنلاین، علی یحیایی در گفتگو با مهر ضمن اشاره به برخورد۳۲سواری، یک دستگاه اتوبوس و چهار دستگاه کامیون در محور گرمسار-تهران محدوده سردره گرمسار، افزود: طی تماس مردمی حدود ساعت ۱۸ پیرامون برخورد زنجیره ای این تعداد خودرو تیم امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه تیم های امدادی تا کنون مشغول امدادرسانی هستند، افزود: به لطف خدا این حادثه مصدومی در بر نداشته نداشته و اسکان مسافران این حادثه توسط هلال احمر و آموزش و پرورش گرمسار انجام شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه امدادرسانی نیروهای آتش نشانی و هلال احمر گرمسار در ابتدای حادثه قابل تحسین بود، تصریح کرد: این حادثه با عکس العمل به موقع نیروهای انتظامی و امدادی مصدومیتی در بر نداشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر