jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۶۲۶۸۱   ۱۰ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

همسر «منصور پورحیدری» پیشکسوت باشگاه استقلال که او را به عنوان پدر این روزهای استقلال می‌شناسند، گفت: منصورخان در حال حاضر به دلیل بیماری در خواب عمیق فرورفته و به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان منتقل شده است.

فریده شجاعی درخصوص آخرین وضعیت منصور پورحیدری به ایرنا گفت: در حال حاضر منصور را از پشت شیشه ICU مشاهده می‌کنم و مثل چند روز قبل به خواب عمیق رفته است. البته پزشکان علائم حیاتی او را خوب می‌دانند، اما به خواب عمیق فرورفته است. یکی از پزشکان دلیل این مساله را استفاده از دارو می‌داند. یکی از مشکلات این است که او چند پزشک دارد و به همین دلیل برای یک روز از ICU به بخش منتقل شد. دستور بازگشت او را متخصص ریه صادر کرد. درباره حضور علاقه‌مندان و اهالی فوتبال در بیمارستان هم باید بگویم این اتفاق بسیار خوبی است و ما ممنون همه عزیزان هستیم. در حال حاضر پورحیدری ممنوع‌الملاقات است و تنها شرمندگی ما این است که عزیزان حاضر در بیمارستان نمی‌توانند با او دیدار کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر