jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۹۵۹۶۵۴   ۰۲ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۴:۴۸

۶ سند همکاری بین وزارت راه و شهرسازی کشورمان و وزارت حمل و نقل و زیرساخت های دیجیتال آلمان امضاء شد.

۶ سند همکاری حمل و نقلی بین ایران و آلمان امضا شد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، اولین سند مربوط به یادداشت همکاری‌های جامع حمل‌ و نقل و سند دوم بیانیه مشترک همکاری بین بنادر آلمان و ایران، سومین سند یادداشت تفاهم همکاری های آموزشی بین وزارت راه و شهرسازی و شرکت زیمنس است.

سند چهارم امضاء شده بین وزارت راه و شهرسازی و وزارت حمل و نقل و زیرساخت های دیجیتال آلمان، یادداشت تفاهم شرکت‌ راه آهن ایران و شرکت تالف برای محور پرسرعت ریلی تهران - قم - اصفهان است و سند پنجم مربوط به همکاری آلمان برای سیگنالینگ محور اصفهان - شیراز و کرمان - زاهدان است.

ششمین سند، یادداشت همکاری میان شرکت راه آهن و شرکت زیمنس برای ارتقاء سرعت راه آهن تهران-تبریز است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر