وقتی که بزرگان صنعت خودرو و البته نظام جهانی در جهت خودرو های پاک می روند تا زمین را از آلودگی نجات دهند بی شک غول هایی همانند مازراتی دوست ندارند که از این مسیر عقب بمانند.همانگونه که اطلاع دارید بسیاری از کشور ها در حال وضع قوانینی هستند تا سال ۲۰۲۵ و نهایتا ۲۰۳۰ نقطه ی مرگی باشد برای خودرو های سوخت فسیلی .در همین بازار داغ خودرو های برقی شرکت مازارتی اعلام کرد که تا سال ۲۰۲۰ خودروی برقی خود را با نام مازراتیEV وارد بازار فروش خواهد کرد.
کد خبر: ۹۵۵۴۸۰
سوپراسپرت برقی مازراتی EV مدل 2020 +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، «روبرتو فدلی»، رییس بخش مهندسی FCA می‌خواهد در اسرع وقت این خودرو را عرضه کند. او در مصاحبه‌ای با این مجله گفت: «من فکر می‌کنم ما تا قبل از ۲۰۲۰ یا شاید ۲۰۱۹ چیزی برای معرفی داشته باشیم. ما داریم تلاش می‌کنیم تا برای معرفی و نمایش این خودرو در چند سال آینده آماده باشیم.»

فدلی می‌گوید اولین خودروی برقی یک SUV یا سدان بزرگ نخواهد بود بلکه یک مدل کوچک و کم حجم بوده و شاید یک GT باشد. مازراتی یکی از آخرین شرکت‌هایی است که می خواهد خودروی برقی تولید کند، بنابراین در نظر دارد، چیز متفاوتی به بازار بیاورد. فدلی اظهارات انتقادآمیزی هم نسبت به تسلا، پیشگام‌ترین شرکت سازنده خودروهای برقی داشت، او گفت: «عملکرد و کیفیت محصولات تسلا مثل محصولات شرکت‌های آلمانی در دهه ۷۰ میلادی می‌ماند. آنها بهترین نیستند.» / اروند پلاک

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها