مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه تمهیدات این سازمان برای جابجایی تماشاگران بازی ایران و کره جنوبی را تشریح کرد.
کد خبر: ۹۵۵۴۶۳
تمهیدات مترو برای بازی ایران ـ کره جنوبی

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، احمدی بافنده از تمهیدات مترو همزمان با بازی تیم‌های ملی ایران و کره جنوبی خبرداد و گفت: تردد مسافران در ایستگاه‌های مترو به صورت لحظه‌ای رصد می‌شود و هر زمان که نیاز باشد قطارهای فوق‌العاده جهت جابجایی بهتر و سریع‌تر مسافران اعزام می‌شوند.

وی افزود: همزمان با برگزاری بازی تیم‌های ملی ایران و کره جنوبی نیز شرکت بهره برداری مترو تهران اقدامات ویژه‌ای را در نظر گرفته است تا تماشاگران بتوانند به راحتی در مسیر رفت و برگشت از استادیوم آزادی از مترو استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران وحومه تصریح کرد: از ابتدای خدمت رسانی در صبح روز سه شنبه تا پایان جابجایی تماشاگران فوتبال، در خط 5، 4 و 2 مترو تهران با توجه به نیاز مسافران قطارهای فوق‌العاده اعزام خواهد شد.

احمدی بافنده در ادامه به اجرای برنامه‌های فرهنگی به مناسبت تاسوعای حسینی در ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی اشاره کرد و گفت: برنامه‌های ویژه‌ای در قبل و بعد از بازی ایران و کره جنوبی در ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی برای مسافران و تماشاگران این بازی در نظر گرفته شده تا فضای مناسب این ایام ایجاد شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها