عضو هیات رییسه شورای شهر تهران وقوع حادثه کارگاهی در محدوده کارگاه ایستگاه مترو شهید محلاتی را تایید کرد و گفت: در این حادثه یک کارگر در دم کشته شد و یک نفر دیگر راهی بیمارستان شد.
کد خبر: ۹۵۵۴۲۲
بلوک‌های بتونی ایستگاه شهید محلاتی روی 2 کارگر آوار شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از عصر ایران، ابوالفضل قناعتی درباره جزییات این حادثه مرگبار که دومین حادثه کارگاهی در ایستگاه های در حال ساخت متروی شهری تهران است، گفت: ساعت ۱۹ و۲۰ دقیقه عصر روز گذشته وقوع حادثه در محدوده کارگاهی ایستگاه مترو شهید محلاتی به نجات گران آتش نشانی و اورژانس اعلام شد و بلافاصله امدادگران در محل حادثه حاضر شدند.

وی گفت: طبق اعلام تیم های امدادی در محل، حادثه در محدوده کارگاهی و در قسمت انبار دپوی بلوک های بتنی به وقوع پیوسته بود و دو تن از کارگران که مشغول جا به جایی بلوک های بتنی بودند به دلیل ریزش بلوک ها مدفون شدند که متاسفانه یکی از کارگران در دم جان سپرد و مصدوم دیگر توسط عوامل اورژانس راهی بیمارستان شد.
قناعتی با اعلام اینکه این که حادثه در تونل مترو رخ نداده و صرفا یک حادثه کارگاهی است، افزود: حادثه بعدازظهر نیز که در محل ایستگاه مترو قیام به وقوع پیوست و منجر به شهادت یکی از ماموران آتش نشانی شد، ربطی به ریزش آوار در تونل مترو نداشت.
قناعتی گفت: علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است و اعلام خواهد شد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
نرم افزار موبایل
-
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۰
۰
۰
پس چرا انكار میكردند؟
-
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۰
۰
۰
افغانیهای بدبخت و بیچاره...

نیازمندی ها