jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۵۵۲۹۸   ۱۹ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۲:۱۹

اعضای تیم ملی فوتبال کره جنوبی هنوز از امکانات و برنامه ریزی فدراسیون فوتبال ایران ناراضی هستند و در تازه‌ترین تصمیم بازیکنان این تیم در نشست خبری شرکت نخواهند کرد.

فدراسیون فوتبال ایران درخواست کره جنوبی را رد کرد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، دومین جلسه تمرین تیم فوتبال کره جنوبی در ایران عصر روز گذشته (دوشنبه) در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار شد ولی حتی برگزاری این مسابقه در زمین هموار این ورزشگاه هم نتوانسته مسئولان تیم کره را راضی کند.

در گزارشی که در سایت «ناور» از شرایط تیم کره جنوبی در ایران منتشر شده، از برنامه ریزی فدراسیون فوتبال ایران در قبال پنهان ماندن تمرینات تیم ایران، زمانبندی کنفرانس خبری و فاصله زیاد ورزشگاه شهدا تا هتل محل اقامت کره جنوبی، انتقاد شده است.

اعتراض نخست کره‌ای‌ها به دوری ورزشگاه شهدا بوده که باعث خستگی بازیکنان این تیم شده است. دومین اعتراض به بسته بودن تمرینات تیم ملی ایران و سیاست مخفی‌کاری تیم ملی ایران است. کره‌ای‌ها اعلام کرده‌اند آخرین تمرین تیم ملی ایران باید پیش از بازی با کره جنوبی در ورزشگاه آزادی برگزار شود ولی ایران جای دیگری را برگزیده و خبرنگاران برای حضور در ۱۵ دقیقه ابتدایی تمرین تیم ایران سردرگم هستند.

سومین مسئله هم انتخاب ساعت ۱۲:۳۰ برای سرمربی و بازیکنان کره جنوبی است که باید در هتل آکادمی برگزار شود. انتخاب این زمان، ناراحتی و برآشفتگی «اولی اشتیلیکه» سرمربی کره جنوبی را در پی داشته است چرا که به گفته وی، در این ساعت بازیکنان باید ناهار صرف کنند و به استراحت بپردازند.

این سایت همچنین اشاره کرده است که فدراسیون کره جنوبی درخواست تغییر ساعت نشست خبری را داده است ولی فدراسیون ایران با آن مخالفت کرده است. بر همین اساس، در این نشست خبری بازیکنان کره جنوبی حضور نخواهند داشت و فقط سرمربی این تیم پاسخگوی خبرنگاران است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شمس
-
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۹
این كره ایها كه به نوكری برای آمریكاییها افتخار میكنند راجع به ایران چی فكر كردند؟ توهم زدند بیچاره ها
۰
۰
حمید
-
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۰
هر چی باشه از ما سرترن

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها