jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۵۲۹۶۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۴:۱۱

وکیل‌مدافع متهم پرونده ستایش قریشی از ابلاغ حکم پرونده موکلش در روز گذشته (دوشنبه) خبر داد.

ابلاغ حکم به وکیل‌ مدافع متهم پرونده ستایش

به گزارش جام جم آنلاین، مجتبی فرحبخش در گفت‌وگو با ایسنا افزود: دو روز پیش حکم پرونده به موکلم نیز ابلاغ شد.

وی تاکید کرد: قطعا به حکم صادره اعتراض خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش، مجتبی فرحبخش 5 مهرماه گفته بود: خانواده موکلم به دنبال این هستند که بتوانند از خانواده ستایش رضایت بگیرند.

عسگر قاسمی آقباش یکی از وکلای اولیای‌ دم ستایش قریشی سوم مهر ماه گفته بود: قاتل به قصاص نفس در خصوص اتهام قتل عمد و یک بار اعدام در خصوص اتهام تجاوز به عنف و 74 ضربه شلاق در اتهام جنایت بر میت محکوم شده است.

رسیدگی به پرونده «ستایش» 24 شهریورماه در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی خازنی برگزار شد و سه اتهام عمل منافی عفت، قتل عمد و جنایت بر میت به متهم پرونده تفهیم شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
كوروش
-
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
هزار بار باید یك همچین حیوانی را مجازات كرد
۰
۰
كارون
-
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
هزار بار كمه این حیوان هست باید زجر كشش كرد.اونایی كه منفی میدن پیش خودشون فكر كنن اگه دختر یا خواهر خودشون این بلا سرش میومد باز هم برای اعدام قاتل منفی میدادن...؟
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
تروخدا این هر چه زودتراعدام كنید رصایت ندیدها این حیوان رحم نكتیدبایداعدام شه تادرس عبرت شود
۰
۰
علی تهرانی
-
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
باسلام:نباید اعدام شود .بلكه باید به مجازاتهای سنگین تبدیل شود.برای یك اتباع بدون مجوز در داخل كشور دلیلی ندارد یك ایرانی به اعدام محكوم شود .مگر ایرانیهایی كه در افغانستان كشته میشوند افغانیهای اونجا به اعدام محكوم میشوند.؟؟!!!!!!
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
شما برو دوباره كامنت بذار كه خانم علیدوستی رو نمیشناسی بهتره چرا همش میای یه متن ثابتو تو همه صفحه ها مینویسی حالت خوبه پایتخت نشین؟
محمد
-
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
بهیچ وجه نباید اعدام بشه ، افاغنه بصورت غیر مجاز به ایران وارد شدن و در ایران مرتكب جنایات بسیار وقیحانه ای شدن ، چاپلوسان افاغنه هم كه در اینمورد كاسه داغتر از آش شدن به این نكته توجه داشته باشن كه بسیاری از افاغنه ای كه در ایران مرتكب جرم و جنایت شدن به افغانستان فرار كردن و راست راست دارن میگردن و دولت افغانستان هم به دستگیری و مجازات جانیان فراری هیچ اهمیتی نمیده ، سال گذشته ۲۰ نفر ایرانی در افغانستان ربوده شدن و سرنوشتشون نامعلومه و از طرف دولت افغانستان هم هیچ پیگیری نمیشه ، ایرانیهایی كه در خاك افغانستان كشته شدن هم سالهاست تكلیفشون مشخصه ، آیا این افراد اگر جنایتی در حق خواهر یا دختر خودشون از سوی افاغنه رخ میداد بازهم چاپلوسی افاغنه رو میكردن ؟
آیا دولت افغانستان افغانیهایی رو كه مرتكب جنایت علیه ایرانیها شدن به اعدام محكوم میكنه و اصلا این افراد مجازات میشن ؟
اعدام كودكان زیر ۱۸ سال كاملا برخلاف تعهدات ایران هست و تبعات بین المللی سنگینی برای ایران داره ، ایران هم كشور مستعمره نیست كه تبعه خودش رو بخاطر یك تبعه غیر مجاز اعدام كنه ، دولت افغانستان كه با بستن آب هیرمند و خشكاندن دریاچه هامون بدترین جنایت رو در مورد مردم سیستان و بلوچستان كرده ، چرا در اینمورد صدایی از چاپلوسان افاغنه بلند نمیشه ؟
این فرد هم باید بشدید ترین وجه مجازات بشه ولی اعدام یك ایرانی برای یك تبعه خارجی هرگز
۰
۰
محمد
-
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
جام جم چرا نظر منو منتشر نكردی ؟ فقط جماعتی كه چاپلوسی افغانیها رو میكنن حق اظهار نظر دارن ؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر