jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۵۰۱۷۲   ۰۷ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

دستور از بالا برای مدیران استقلال

فعلا مصاحبه نکنید تا جو آرام شود

پس از نتیجه‌های ضعیف استقلالی‌ها در لیگ برتر که خودش حاشیه‌های زیادی به همراه داشت مصاحبه وزیر ورزش علیه بهرام افشارزاده و در مقابل، واکنش مدیرعامل سابق آبی‌ها به این مصاحبه هم مزید بر علت شد تا استقلال دوباره وارد بحران جدیدی شود؛ بحرانی که شاید ناخواسته وارد آن شد.

در این میان اوضاع مدیریتی در استقلال هم چندان حال و روز خوشی ندارد. اختلاف‌های قدیمی سر باز کرده‌اند و بحران دارد یک بار دیگر روی خودش را به این تیم نشان می‌دهد. احتمالا به همین دلیل شهاب جهانیان رئیس هیات‌مدیره استقلالی‌ها به همه اعضای هیات‌مدیره دستور داده برای آرام شدن اوضاع تا اطلاع ثانوی هیچ مصاحبه‌ای انجام ندهند. به عقیده جهانیان حالا که شرایط ملتهب است و تیم با شکست دادن ذوب‌آهن تازه دارد رنگ و روی آرامش به خودش می‌بیند بهتر است همه اعضای هیات‌مدیره سکوت اختیار کنند تا مبادا حرفی زده شود که تنش جدیدی برای استقلالی‌ها به وجود بیاورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر