متهم هنگام صحبت با تلفن همراه فاجعه آفرید

5 سال زندان حکم پرستار زن 38 ساله

پرستار 38 ساله به دلیل صحبت با تلفن همراه و در نتیجه حواس پرستی منجر به مرگ یک نفر و خانه نشینی فرد دیگری شد.
کد خبر: ۹۴۸۲۷۹
5 سال زندان حکم پرستار زن 38 ساله

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا ، "کریستی جورج" 38 ساله حین صحبت با تلفن همراه با یکی از دوستان و همسرش بعلت حواس پرتی فاجعه آفرید. وی بعد از تصادف سنگین و وحشتناک سعی داشت تاریخچه مکالمات خود را از تلفن همراه به منظور بی گناه نشان دادن خود پاک کند.

وی با یک کامیون حامل نوشیدنی برخورد کرد و در نتیجه تصادف زنجیروار منجر به مرگ "موری سیمپسون" 48 ساله شد. "لیز باورز استرو" 47 ساله نیز در این سانحه رانندگی گردن اش از 2 ناحیه شکسته و از قسمت شکم، کمر و سر نیز دچار آسیب دیدگی شده است. لیز تنها 5 روز بعد از دریافت یک جایزه به پاس خدمات ارزنده اش به معلولان دچار این حادثه شد.

پلیس تصاویر این تصادف دلخراش را به منظور برجسته ساختن خطرات ناشی استفاده از تلفن همراه پشت رول ماشین منتشر کرده است. کریستی حین صحبت با تلفن همراه کنترل خودروی خود را از دست می دهد و با انحراف از مسیر با یک کامیون برخورد می کند که تاثیر منفی آن مرگ موری سیمپسون 48 ساله از لندن است. جورج از ناتینگهام به اتهام رانندگی خطرناک و انحراف دادگاه برای اجرای عدالت به 5 سال زندان محکوم شد. عامل این تصادف مرگبار در حال حاضر از عواقب ویرانگر استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی صحبت کرده است. لیز یکی ار قربانیان این تصادف بیش از 20 ماه است به دلیل عارضه بوجود آمده در خانه بسر می برد و بعد از این تراژدی تحمل نگاه کردن به ماشین را ندارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها