jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۹۴۷۰۶۴   ۲۹ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۳:۴۸

کیوب (QUIB) وسیله‌ای کوچک است ضمن این‌که از آن می‌توان به‌عنوان پاوربانک استفاده کرد، امکان خواندن کارت حافظه را هم داشته و از یک کابل ویژه اتصال USB نیز برخوردار است. کاربران با همراه داشتن کیوب، دیگر نیازی به برداشتن تک‌تک این وسایل ندارند، زیرا سه گجت را همزمان دارند.

با این گجت 3 کاره آشنا شوید

به گزارش جام جم آنلاین ، گفتنی است کیوب براحتی در کیف و حتی جیب شلوار جا می‌شود. پاوربانک کیوب می‌تواند انواع گوشی‌های هوشمند را شارژ کند. کیوب از توانایی شارژ 50 درصد باتری آیفون برخوردار است. یکی از موارد جالب در استفاده از کیوب این است که می‌توانیم یک سر آن را به درگاه USB رایانه و سر دیگر آن را به گوشی متصل کنیم. به‌ این ‌ترتیب ابتدا گوشی به‌صورت کامل شارژ شده سپس بلافاصله شارژ باتری کیوب آغاز می‌شود. کارتخوان کیوب نیز از قابلیت خواندن کارت‌های مایکرو اس.دی تا ظرفیت 64 گیگابایت برخوردار است.

صالح سپهری‌فر - ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر