jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۴۶۱۷۸   ۲۷ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۲:۰۶

بهادر مولایی به علت خونریزی دستگاه گوارش دوباره در بیمارستان بستری شد.

بازگشت دوباره بهادر مولایی به بیمارستان

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ایسنا ، بهادر مولایی وزنه‌بردار فوق سنگین ایران که قبل از المپیک دچار سانحه رانندگی شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود؛ بار دیگر به علت خونریزی دستگاه گوارش در بیمارستان بستری شد.

مولایی در این مورد گفت: چهار، پنج روز بود که از ناحیه شکم احساس درد می کردم و زمانی که به پزشک مراجعه کردم متوجه شدم دچار خونریزی دستگاه گوارش شده‌ام. پزشک نیز علت آن را استرس و عصبی شدن اعلام کرد با این حال قرار است آندوسکوپی نیز شوم.

او ادامه داد: زمانی که بهداد سلیمی مصدوم شد یک گروه پزشک مراقب او بودند اما فدراسیون پزشک روانشناس، تغذیه با فیزیوتراپ برای من نیاورد. حتی مکمل هم برای من تهیه نکرد.

مولایی در مورد فراخونده شدنش به جلسه کمیته انضباطی بیان کرد: من به جلسه کمیته انضباطی نرفتم چون من شاکی‌ام اما زمانی که واقعیت‌ها را می گویی، ناراحت می شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها