jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۴۰۲۳۵   ۱۱ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۸:۳۸

فرانتس بکن بائر به اتهام تقلب و پرداخت رشوه در انتخاب آلمان به عنوان میزبان جام جهانی 2006، تحت پیگرد قضایی قرار گرفته است.

بکن‌ بائر تحت پیگرد قضایی قرار گرفت

به گزارش جام جم آنلاین از ورزش سه، دادگاه جنایی سوئیس، فرانتس بکن‌بائر و سه عضو آلمانی دیگر از جمله نیرزباخ، رئیس سابق فدراسبون فوتبال آلمان را به جرم تقلب در جریان انتخاب آلمان به عنوان میزبان جام‎‌جهانی 2006 تحت تعقیب قرار داد.

بکن‌ بائر به ارتشا و زد و بند در جریان میزبانی این دوره از طریق خریدن رای نماینده کونکاف متهم شده و باید در دادگاه سوئیسی جوابگوی اتهامات باشد.

اشمیت، سوانسیگر و نیرزباخ به عنوان دیگر اعضای کمیته میزبانی آلمان در جام‌جهانی 2006 هم با اتهام مشابهی روبه‎‌رو شدند و مانند بکن‌بائر در دادگاه، جوابگوی اتهاماتشان خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر