Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
استان ها خوزستان کد خبر: ۹۳۹۴۹۳ ۰۹ شهريور ۱۳۹۵  |  ۲۰:۲۴

سارقان خشن که در ماجرای سرقت کیف زنانه باعث مرگ جنین زن جوانی شده بودند پس از یک ماه در آبادان دستگیر شدند.

عاملان حمله وحشیانه به زن باردار دستگیر شدند

به گزارش جام جم آنلاین از رکنا، ساعت 8:30 دقیقه شامگاه پنج شنبه 7 مرداد ماه سال جاری زن جوانی برای خرید از منطقه کوی کارگر به سمت بازار کفیشه شهر آبادان در حال حرکت بود که در برابر حمله 2 زورگیر خشن قرار گرفت.

2 جوان زمانیکه به زهرا رسیدند توقف کرده و زن جوان که شوکه شده بود شروع به جیغ و فریاد کرد اما بی فایده بود، ابتدا یکی از دزدان با مشت ضربه ای به صورت زهرا زد و قصد گرفتن کیف زنانه را داشت که زهرا در برابر آنها مقاومت کرد که ناگهان یکی از دزدان با لگد ضربه محکمی به شکم زهرا زد و دزدان با سرقت کیف زنانه پا به فرار گذاشتند.

زهرا اشک می ریخت و قدرت بلند شدن روی پاهایش را نداشت که در این لحظه تیمی ازماموران کلانتری 13 آبادان درصحنه حاضر شدند.

زهرا باردار بود و به سختی راه می رفت و زمانیکه این زن به بیمارستان منتقل شد پزشکان از مرگ جنین این مادر جوان خبر دادند.

همانطور که زهرا فکر می کرد جنین به خاطر ضربه سنگین دزدان در شکم مادرش به کام مرگ فرو رفته بود.

مهران که قبل از شنیدن ماجرای پدرش شدنش متوجه مرگ بچه اش شده، گفت: همسرم شب ها کابوس می بیند و وقتی از خواب بیدار می شود می گوید دزدان می خواهند او را به قتل برسانند که باتوجه به وضعیت عمومی و روحی اش پزشکان زهرا را با قرص های آرامبخش تحت نظر قرار داده اند.

بدین ترتیب تجس های ویژه ای برای ردیابی این 2 زورگیر خشن در آبادان کلید زده شد و ماموران با گذشت یک ماه از این ماجرا بیش از 200 مظنون و متهم سابقه دار دستگیر کردند و این در حالی بود که زورگیری و کیف قاپی های خشن 2 سارق حرفه ای در آبادان ادامه داشت.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه ساعت 22 یکشنبه 7 شهریور ماه ماموران کلانتری 13 آبادان در حال گشت زنی در بالای پل امام رضا(ع) بودند که 2 جوان که سوار بر موتور بدون پلاک بودند، مشکوک شدند.

ماموران در این مرحله برای دستگیری 2 جوان مرموز وارد عمل شدند که 2 متهم موتور سوار تصمیم به فرار گرفتند و یکی از متهمان از موتور پیاده شده و در مسیر رو به پایین پل امام رضا (ع) پا به فرار گذاشت و همدست موتور سوارش نیز با سرعت و حرکات مارپیچ سعی بر فرار از سایه پلیس را داشت.

همین کافی بود تا ماموران در 2تیم عملیاتی به تعقیب 2 جوان رفته و پس از 15 دقیقه تعقیب و گریز پلیسی 2 متهم دستگیر شدند.

ماموران در این مرحله پی بردند که موتور 2 جوان آبادانی سرقتی است و عزیز 17 ساله در اعترافاتش به ماموران گفت: همراه مسعود و یکی دیگر از دوستانم دست به کیف قاپی و زورگیری می زدیم و چون موتور سواری ام خوب است همیشه در سرقت ها من پشت فرمان می نشستم.
این نوجوان کیف قاپ در ادامه گفت: هیچ نیازی به پول های سرقتی نداشتم و فقط به خاطر هیجان دست به کیف قاپی و گوشی قاپی می زدم.

عزیز در اعترافاتش گفت: یک ماه پیش با مسعود در منطقه کوی کارگر زن جوان را هدف کیف قاپی هایمان گرفت اما او مقاومت کرد که مجبور شدیم با کتک کاری کیف زن جوان را سرقت کنیم.
همین اعتراف کافی بود تا 2 کیف قاپ خشنی که باعث سقط جنین زن باردار شده بودند شناسایی شوند.

در ادامه ماموران برای دستگیری سومین عضو این باند وارد عمل شدند و با شناسایی مخفیگاه وی، تیمی از ماموران کلانتری 13 آبادان ساعت 5 صبح دوشنبه 8 مرداد ماه این کیف قاپ حرفه ای را که در حال استراحت بود دستگیر کردند.بدین ترتیب بازسازی صحنه مرگ جنین زن باردار در پلیس آگاهی آبادان صورت گرفت و متهمان به سرقتهای زیادی اعتراف کردند.

مسعود در اعترافاتش گفت: در زمان سرقت کیف زنانه فکر نمی کردیم زن جوان باردار باشد و ضربه لگدی که به او زدیم باعث سقط جنین شده باشد و امروز تازه متوجه این اتفاق تلخ شدیم.

زهرا پس از شنیدن دستگیری قاتلان جنین یک ماهه اش گفت: امیدوارم با این افراد قاطعانه برخوردشود و قاضی آنها را با قرار وثیقه آزاد نکند تا دیگر شاهد این اتفاقات تلخ و هولناک در شهر نباشیم.

بنا به این گزارش، 3 متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار دارند تا دیگر جرائم و طعمه های این دزدان خشن فاش شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
جعفر
-
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
متاسفانه درسال های اخیر شاهد برخورد نه چندان شدید دستگا قضا با این مجرمان هستیم
۰
۰
qhh.ir
-
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
در ادامه ماموران برای دستگیری سومین عضو این باند وارد عمل شدند و با شناسایی مخفیگاه وی، تیمی از ماموران كلانتری 13 آبادان ساعت 5 صبح دوشنبه 8 مرداد ماه این كیف قاپ حرفه ای را كه در حال استراحت بود دستگیر كردند.

8 شهریور نه 8 مرداد.اشتباه زدید
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
خدا لعنت كند این دزدان نامرد را
۰
۰
حمودی
-
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
اینها خودشون همش داعشی هستند اعدام باید بشن باید مثل تروریست خطرناك رفتار بشه باشون تا دیگه مردم نكشن اول دستاشون ببرین بعد اعدام كنید
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
بابا جان قانون دادگاه ما همش خرابه اینها راباید درملا عام اعدام كنندتادرس عبرت باشه برای دیگران.منتها قوه قضاییه خیلی خیلی ضعیف عمل میكنه.یا باوثیقه آزادش میكنه یاطرف وكیل میگیره .دادگاه ضعیفه ضعیف
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۰۶:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
فقط طبق گفته های اسلام عمل كنید،كسی جرات تكرار ندارد
۰
۰
سعید
-
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
چرا چهره این دزدان محترم رو پنهان كردین؟ ظاهرا در كشور ما محرمین احترام بیشتری دارند.
۰
۰
ایرانی الاصل
-
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
فقط سریعا اعدام و بس . صد حیف كه اینجور نجسها تو مملكتمان زندگی میكنند .
۰
۰
دكتر محمد
-
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
اگر یكی از مدیران ارشد مملكت و یا خانواده شان مورد هتاكی و یا تعرض قرار گیرند،حتماً احكام ثانویه شدیدی علیه متعرضان صادر میشود، ولی چه كنیم كه مال مردم ، دل بی غم ؛ همیشه بیشترین مصداق را در این مملكت خواهد داشت ؛ 10روز زندانی ، همه چی از اول ---خدایا : مسئولین این مملكت كه هیچكاری نمیكنند، صاحبش را برسان .
۰
۰
ناشناس
-
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
چرا اصل قضیه رو نمی گیم این خانم اگر فوت نمی شد هیچ موقع نیروی انتظامی و قوه قضاییه اقدام نمیكردنند انقدر كه مسئولین غصه خلافكاران را دراین مملكت میخورنند پدر و مادرشان نیستنند با این حمایت به اصطلاح خودشان هم می خواهنند آمار زندانیان و بازداشتگاه رو كم كنند با علم به اینكه حیثیت نظام رو دارند زیر سئوال میبرند و خبرنگار از اراذل واوباش می پرسد چرا برای مردم مزاحمت و ایجاد رعب و وحشت میكردید با كمال پرویی به خبرنگار جواب داد تو خودت زور گیری كردی و خودت معتادی اونجا من یه فاتحه كلی خوندم
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
حمودی یك كمی احساساتی شده
۰
۰
بی طرف
-
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
وثیقه بذارین ازاد میشن لعنت به این قانون
۰
۰
علی
-
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
طرف رفته آدم كشته عكسش رو شطرنجی كردن بعد بقیه متهمها رو كه هنوز دادگاه نرفتن با اسم و مشخصات و نام پدر ( اونهم به دلایل سیاسی، نه خیر خواهانه) رسوا می كنن
۰
۰
فریدون
-
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
تا زمانی كه قانون مجازات اسلامی همچون بانكداری بدون ربا در كشور به اجرا در نیاید همه روزه شاهد این قبیل اتفاقات خواهیم بود . امیدوارم در صورت تكرار این قبیل اتفاقات برای خانواده و نزدیكان قانون گذاران رخ دهد تا شاید فكری بحال اصلاح قانون كنند .
۰
۰
یه ایرانی
-
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
عربستان خیلی درست قوانین شرع رو اجرا میكنه
اگه كشور اسلامیه چرا قوانین شرع اجرا نمیشه؟
اینا رو باید طبق قانون شرع دست و پا بسته سوزاند. تا حدود الهی اجرا بشه
۰
۰
عرب
-
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
اولا كی گفته تو عربستان حدود الهی به خوبی اجرا میشه دوما كی گفته حكم شرعی این پدرسوخته ها زنده سوزاندنه چرا الكی حكم میدی؟