jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۹۳۷۶۹۰   ۰۷ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

با شروع طرح ترابردپذیری که گزارش آن را مفصل‌تر در صفحه 7 این شماره از کلیک می‌خوانید، بستری ایجاد شده تا شرکت‌ها بتوانند فعالیت‌های دیگری نیز در حوزه خدمات تلفن همراه داشته باشند.

یکی از این خدمات، اپراتورهای مجازی هستند که با استفاده از تجهیزات فیزیکی و شبکه‌های موبایلی سه اپراتور دیگر می‌توانند خدمات تلفن همراه را در اختیار کاربران قرار دهند. به گفته صادق عباسی شاهکوه، معاون رگولاتوری، اپراتورهایی که به‌صورت مجازی خدمات ارائه خواهند داد از سرشماره 0999 برای مشتریان خود استفاده خواهند کرد.

در حال حاضر شش شرکت توانسته‌اند برای راه‌اندازی اپراتورهای مجازی موافقت‌های لازم را کسب کرده و با اپراتورهای تلفن همراه قرارداد امضا کنند. به نظر می‌رسد طرح اپراتورهای مجازی تا سال آینده در مرحله اجرا قرار نگیرد، چراکه دیگر شرکت‌های متقاضی تا سوم آبان فرصت دارند درخواست خود را داده و با اپراتورهای تلفن همراه قرارداد امضا کنند. شرکت‌های رفاه ایرانیان، مبنا و آسیاتک جدیدترین متقاضیانی هستند که به فهرست اپراتورهای مجازی اضافه شده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر