jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۳۶۳۶۰   ۰۲ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۰:۰۹

رئیس سازمان بهزیستی گفت: نیروهای اورژانس اجتماعی در سراسر کشور عملکرد موفقی در مقابله با خودکشی داشته و طی یک سال آمار خوبی را به ثبت رسانده اند.

زنان تمایل بیشتری به خودکشی داشته اند

به گزارش جام جم آنلاین ،انوشیروان محسنی بندپی در گفت و گو با میزان گفت: یکی از وظایف تعریف شده برای اورژانس اجتماعی مداخله به هنگام در بحث خودکشی افراد است.
وی افزود: نیروهای اورژانس اجتماعی در طول ماه در ماموریت های مختلفی که در رابطه با بحث خودکشی است حضور پیدا کرده و در بسیاری از مواقع مانع از خودکشی افراد می شوند.
رئیس سازمان بهزیستی کشور با تاکید بر اینکه شهروندان اگر مورد مشکوکی در رابطه با خودکشی مشاهده کردند در کمترین زمان ممکن موضوع را به اورژانس اجتماعی اطلاع دهند اظهار کرد: درخواست ما از شهروندان این است که اگر با فرد مشکوکی مواجه شده که قصد خودکشی دارد در کمترین زمان ممکن با شماره تلفن 123 تماس گرفته و نیروهای اورژانس اجتماعی در جریان قرار دهند.
محسنی بند پی با اشاره به تمایل به خودکشی در میان زنان اظهار کرد: براساس آمار زنان تمایل بیشتری به خودکشی داشته و تمایل آقایان در این بحث کمتر از بانوان است.
رئیس سازمان بهزیستی کشور با ارائه آماری از تعداد مداخلات به هنگام صورت گرفته توسط نیروهای اورژانس اجتماعی طی سال 94 اذعان کرد: در سال 94 نیروهای اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی موفق شدند از خودکشی 2 هزار 880 زن جلوگیری کرده و iهمچنین مانع از خودکشی یک هزار 990 مرد نیز شده اند.
محسنی بند پی تاکید کرد: جلوگیری از خودکشی 4 هزار و 870 نفر در سراسر کشور طی یک سال آمار موفقی است که توسط نیروهای اورژانس اجتماعی به ثبت رسیده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها