jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۳۵۷۹۴   ۰۱ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۸:۵۴

زن میانسال که پیرزن آشنا را با انگیزه سرقت طلاهایش در روستا کشته و گریخته بود، دستگیر شد.

اعتراف زن میانسال به قتل پیرزن تنها

به گزارش جام‌جم، عصر بیست و ششم مرداد امسال، مردی با پلیس تماس گرفت و از کشف جسد زنی سالخورده پشت دیوار یکی از اداره‌های دولتی شهر خنداب خبر داد.

ماموران با حضور درآنجا مشاهده کردند جسد متعلق به زنی 63 ساله است که بر اثر اصابت جسمی سخت به سرش به قتل رسیده است.

همزمان با تحقیقات محلی، ماموران اطلاع یافتند، مقتول در همان روستا و به تنهایی زندگی می‌کند. با مشخص شدن هویت مقتول و شناسایی خانواده‌اش، تحقیقات ادامه یافت تا این که معلوم شد طلاهای زن سالخورده سرقت شده است.

در مرحله بعدی ماموران با کشف سرنخ‌هایی، متوجه شدند یکی از بستگان مقتول که زنی 58 ساله است آخرین بار حوالی خانه مقتول دیده شده است.

دو روز بعد از این ماجرا مخفیگاه این زن در یکی از شهرهای همجوار شناسایی شد. ماموران با هماهنگی قضایی به آنجا اعزام شده و او را دستگیر کردند.

سـرهنگ جعفـر شمس‌بیرانوند، فرمانده انتظامی شهرستان خنداب در این باره گفت: زن میانسال پس از انتقال به پلیس آگاهی، به قتل پیرزن آشنا با انگیزه سرقت طلاهایش اعتراف کرد.

با تحقیق از وی معلوم شد او روز حادثه به عنوان مهمان به خانه زن تنها رفته و از او پول خواسته و زن صاحبخانه وقتی گفته پولی در خانه ندارد، متهم زن با آجر، ضربه‌ای به سر پیرزن زده و بعد از کشتن او، النگوهایش را دزدیده و جسد را در مکان دیگری رها کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
كارمند مفلس
-
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۱
نمك خورده نمكدان بشكست پاسخ مهمان نوازی پاره آجر میباشد
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر