jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۳۴۷۰۷   ۳۰ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

براساس گزارش‌های منتشرشده از عربستان، مشکلات اقتصادی و همچنین کمبود بودجه باعث شده تا بسیاری از طرح‌های عمرانی در این کشور به حالت تعطیل درآمده و هزاران کارگر خارجی بیکار شوند.

این مشکلات که از ابتدای سال جاری میلادی در عربستان ایجاد شده، اکنون به نقطه بحران رسیده و هر روز هزاران کارگر هندی، پاکستانی و بنگلادشی در این کشور برای دریافت دستمزدهایشان در محل کارشان حاضر شده و دست به اعتراض می‌زنند. دولت عربستان در تازه‌ترین سیاست که نسبت به کاهش مشکلات در این زمینه اتخاذ کرده است به کارگرانی که تمایل دارند به کشورشان برگردند پیشنهاد بلیت هواپیمای رایگان داده تا با این روش بتواند از حجم اعتراض‌ها بکاهد. ابتدای مرداد نیز اعتراض رسمی دولت هند به عربستان به‌دلیل بدرفتاری با کارگرانی که برای دریافت دستمزد خود دست به اعتراض زده بودند، تحویل داده شد./ فرانس 24

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر