jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۳۴۷۰۷   ۳۰ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

براساس گزارش‌های منتشرشده از عربستان، مشکلات اقتصادی و همچنین کمبود بودجه باعث شده تا بسیاری از طرح‌های عمرانی در این کشور به حالت تعطیل درآمده و هزاران کارگر خارجی بیکار شوند.

این مشکلات که از ابتدای سال جاری میلادی در عربستان ایجاد شده، اکنون به نقطه بحران رسیده و هر روز هزاران کارگر هندی، پاکستانی و بنگلادشی در این کشور برای دریافت دستمزدهایشان در محل کارشان حاضر شده و دست به اعتراض می‌زنند. دولت عربستان در تازه‌ترین سیاست که نسبت به کاهش مشکلات در این زمینه اتخاذ کرده است به کارگرانی که تمایل دارند به کشورشان برگردند پیشنهاد بلیت هواپیمای رایگان داده تا با این روش بتواند از حجم اعتراض‌ها بکاهد. ابتدای مرداد نیز اعتراض رسمی دولت هند به عربستان به‌دلیل بدرفتاری با کارگرانی که برای دریافت دستمزد خود دست به اعتراض زده بودند، تحویل داده شد./ فرانس 24

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر