jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۳۲۰۱۰   ۲۳ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۰:۴۲

حریف هلندی که باعث حذف نماینده کشورمان از گردونه رقابت‌های بوکس المپیک ۲۰۱۶ ریو شده بود، مغلوب حریفی از آذربایجان شد.

حریف هلندی روزبهانی از رقابت های المپیک ریو حذف شد

به گزارش جام جم آنلاین ، پتر مولنبرگ، حریف احسان روزبهانی در نخستین مبارزه‌اش در وزن 81 مسابقات بوکس المپیک 2016 ریو مقابل حریف آذربایجانی تسلیم و از گردونه رقابت‌های المپیک 2016 حذف شد.

این بوکسور هلندی که موفق شد در نخستین دیدار خود مقابل احسان روزبهانی نماینده بوکس ایران به پیروزی برسد، در مرحله یک هشتم پایانی با نتیجه 3 بر صفر مقابل مامادوف آذربایجانی شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

مامادوف آذربایجانی دارنده مدال برنز المپیک لندن در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف عادلبیک نیازیمبتوف، بوکسور سرشناس قزاقستان و نایب قهرمان المپیک لندن می‌رود.

در دیگر مبارزات این وزن، بنچابلا از الجزایر، جوشوا بواتسی از بریتانیا، کارلوس مینا از اکوادور، متئو بادرلیکه از فرانسه، میشل بورگس از برزیل و جولیو سزار لاکروز از کوبا با برتری مقابل حریفان خود به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.

حذف زودهنگام هروه سپ از کرواسی، جوسپ وارد از ایرلند جنوبی و رسولوف از ازبکستان از شگفتی‌های رقابت‌های بوکس وزن 81 کیلوگرم در المپیک ریو بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر