jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۲۸۷۵۳   ۱۴ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۸:۳۰

مسئولان برگزاری المپیک به خاطر گم کردن کلید قفل ورودی یکی از استادیوم‌های المپیکی مجبور به شکستن قفل شدند که سوژه خبری شد.

شکستن قفل استادیوم المپیکی / گاز انبر جای کلید را گرفت !

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، یک روز مانده به آغاز رقابت‌های المپیک 2016 در شهر ریودوژانیرو برزیل کماکان اخبار عدم آمادگی و بی نظمی مسئولان برگزاری این رقابت‌ها شنیده می‌شود.

در جدیدترین خبر بی بی سی از اتفاق عجیبی خبر داد که نشان دهنده بی نظمی مسئولان برگزاری المپیک است.

این شبکه مشهور انگلیسی از شکستن قفل ورودی ورزشگاه تازه احداث برای رقابت‌های المپیک خبر داد. مسئولان برگزاری رقابت‌ها که این ورزشگاه را آماده رقابت‌های المپیک کرده بودند امروز با مشکل گم کردن کلید قفل ورودی ورزشگاه رو به رو شدند. در نتیجه کارکنان آتش نشانی قفل ورودی را شکستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها