jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۲۸۴۳۳   ۱۴ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد تیمش مقابل استقلال می‌تواند نتیجه خوبی به دست آورد. نادر دست‌نشان که با ورزش سه صحبت می‌کرد، گفت: چند مساله وجود دارد که کار ما را در بازی با استقلال سخت می‌کند.

استقلال یک روز بیشتر از ما استراحت کرده، میزبان است و برای اولین بار است که هوادارانش به ورزشگاه آزادی می‌روند. از سوی دیگر استقلال یک مدعی قهرمانی است و جوانان خوب و آینده‌داری دارد که حضور آنها مزید بر علت می‌شود. با این حال نفت آبادان همیشه گربه سیاه تیم استقلال بوده و بازی‌های خوبی مقابل این تیم انجام داده است. ما می‌خواهیم موفقیت‌های گذشته نفت جلوی استقلال را روز جمعه تکرار کنیم. جوانانی داریم که برای اولین بار در آزادی به میدان می‌روند و فشار روانی زیادی را تحمل می‌کنند، اما تلاش می‌کنیم موفق باشیم. استقلال با توجه به شرایطش، بی‌محابا حمله خواهد کرد و این مساله می‌تواند به ما روی ضدحملات فرصت بدهد. امیدوارم مردم بازی زیبایی را شاهد باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر