jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۲۸۴۳۳   ۱۴ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد تیمش مقابل استقلال می‌تواند نتیجه خوبی به دست آورد. نادر دست‌نشان که با ورزش سه صحبت می‌کرد، گفت: چند مساله وجود دارد که کار ما را در بازی با استقلال سخت می‌کند.

استقلال یک روز بیشتر از ما استراحت کرده، میزبان است و برای اولین بار است که هوادارانش به ورزشگاه آزادی می‌روند. از سوی دیگر استقلال یک مدعی قهرمانی است و جوانان خوب و آینده‌داری دارد که حضور آنها مزید بر علت می‌شود. با این حال نفت آبادان همیشه گربه سیاه تیم استقلال بوده و بازی‌های خوبی مقابل این تیم انجام داده است. ما می‌خواهیم موفقیت‌های گذشته نفت جلوی استقلال را روز جمعه تکرار کنیم. جوانانی داریم که برای اولین بار در آزادی به میدان می‌روند و فشار روانی زیادی را تحمل می‌کنند، اما تلاش می‌کنیم موفق باشیم. استقلال با توجه به شرایطش، بی‌محابا حمله خواهد کرد و این مساله می‌تواند به ما روی ضدحملات فرصت بدهد. امیدوارم مردم بازی زیبایی را شاهد باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر